Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Függő lettem? Van ezzel más...

Függő lettem? Van ezzel más is így?

Figyelt kérdés

Sosem voltam elegedett az arcommal, mert kaptam bantasokat nagyon fiatalon, hogy csunya lany vagyok. Kesobb tinikent mar bokok is erkeztek, de valamiert mindig azt gondoltam, hogy a parkapcsolataim is a kulsom miatt usznak el, ha szebb lennek jobban elfogadnanak stb.. ezert nekem a testedzés, szoli, pothaj, szempilla hamar a letelemem lett. Mindig tudtam, ha lesz munkam es fizetesem en hordom majd a sebeszeknek.. jartam pszichologushoz amikor meg egyaltanan nem koltottem plasztikara es mondtam ott is, hogy a kulsomet nem tudom elfogadni. Semmit nem foglalkozott ezzel, ezt is igy konyveltem el hogy tuti olyan ronda vagyok, hogy o se mondja hogy fogadjam el magam😂

Azota szoliznk nem szolizok es pothajam sincs.. de sportolok es neha van szempillam.. egyre tobb penzt koltok hialuronos toltesekre, orvosi arckezelesekre, volt mar ful es orrplasztikam, akarok meg korrekciot orra, akarok ilyen foxeye felvarros mutet es akar arcplasztikat is amivel kicsit emelunk izmokon. Kb 2 havonta jelentkezek be botoxra is.. egyebkent egyaltalan nem latszik rajtam semmi mu..meg mindig csunya vagyok marmint latom hogy kicsit javult a helyzet kicsit jobb no lettem, de meg mindig nem elegge.. most megint hivni akartam az orvosom idopontert, de eszembe jutott hogy basszus 1,5 honapja voltam mit fognak mar gpndolni rolam? :( nem akarok tulzasba esni nem akarok torzszulott kulsot. Meg nagyon konszolidalt a helyzet szam picike nem kacsas, botox minimalis, toltesek alig latszanak, arckezeselek is bar baromi dragak akkora latszata nincs.. orromrol se mondjak meg hogy mu.. de egyre tobbet akarok es egyre vadabb dolgokat egyre tobb pnezert… masi van ezzel hasonloan? Engem megnyugtat kicsit szebbnek erzem magam a kezelsek utan..


2023. máj. 11. 11:12
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
18 éves vagyok. Nem vagyok egy szépség. De már most tudom azt hogy a testem múlandó és nem ezek a dolgok fontosak az életben. Bármit csinálhatsz magaddal, sosem leszel elégedett teljesen. Helyre kéne hozd a dolgaid lelkiekben. Igen, függő vagy. Lesz ez még rosszabb is ha nem állsz le.
2023. máj. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Tök jó olvasni, amit az 1. írt, mert szerintem a nők többsége vagy úgy 40 éves korára, vagy sohasem jut el erre a szintre.

Szégyen vagy sem, fiatalon én is azt hittem, hogy a tökéletes külső hozza el a boldogságot, aztán a frászt. Életem szerelmét nagyon jelentős túlsúllyal, 30+ évesen találtam meg. Minden lánynak azt kívánom, hogy élje át az életében, hogy valaki olyan szerelmesen néz rá, mint a férjem rám. Ne adjátok fel, vannak még szar ízlésű férfiak. :D

2023. máj. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De kedvesek vagytok 🥺

Milyen jó neked 1, hogy ezzel tisztában vagy ilyen fiatalon!!

2 te pedig nagyon szerencsès vagy ☺️

Nem régen ért véget egy kapcsolatom ahol azt hittem elfogadnak, szeretnek úgy ahogy vagyok, de aztán kiderült, hogy megcsalt számtalan nővel, kövérrel, vékonnyal, fiatallal, időssel… az megint azt ültette el bennem, hogy mennyire nem vagyok elég, mennyire kevés vagyok, hogy bárki jobb tőlem, ha még prostikkal is megcsal.. Szóval most még eszetlenebbül járok kezelésekre :(

Szégyellem, hogy ilyen semmi vagyok, értéktelen, hogy velem ezt megtették :(

2023. máj. 11. 13:59
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

Hidd el, nem a külsőd miatt csaltak meg. És tényleg nem attól leszel boldogabb, ha átszabatod az arcod - főleg, hogy másnak akkor sem feltétlen leszel szép, magadat pedig úgyse fogod tudni elfogadni egy újabb műtét után se, ha az eddigiek se hozták el ezt az áttörést.

Ezt belsőleg kellene rendbe tenned, még mielőtt túlzásba esel és Donatella Versace leszel.

Szerintem a következő kezelésre szánt pénzt fordítsd inkább egy jó pszichológusra, hátha segít a megfelelő irányba terelni és rájössz, valójában mi hiányzik az életedből.

2023. máj. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, és ez sajnos kisebb-nagyobb mértékben gyakori jelenség. Ezért mondják sokan, hogy (kivéve ha valami tényleg esztétikailag indokolt) nem az a megoldás, hogy az ember kés alá fekszik. Mert utána vagy az új külsejével nem fog tudni megbirkózni, vagy pedig hiába lett meg az áhított módosítás, találni fog más valamit, amivel elégedetlenkedni fog. És másból sem fog állni az élte, mint hogy egyik műtétről megy a másikra, közben meg továbbra sem fog tetszeni magának.

Az, hogy nem látszik rajtad semmi mű, az vagy igaz, vagy nem. Bár talán nem is csak a külső a lényeg. Én nem szívesen járnék olyannal, akinek a műtét a hobbija. Nagyon taszító, amikor valaki ennyire nincs kibékülve a testével. A másik végletbe sem kell átesni, amikor valaki el van szállva magától, de hogy valaki lélekben ennyire ne legyen rendben magával, az bocsi, de nekem legalábbis nagyon taszító.

És igen, ez lelki probléma, amit nem gyógyít a fizikai beavatkozás.

Ha pedig egy kicsit megpróbálod logikusan végiggondolni, óriási nagy bukfencek vannak a gondolatmenetedben. Te azzal a prekoncepcióval állsz hozzá mindenhez, hogy csak a külső a lényeg, és ebből adódóan ha valami nem sikerült, annak kizárólag a külső lehet az oka. Nos, rohadtul nem. Ha így lenne, akkor mivel magyarázod, hogy külsőleg tök különböző nőkkel is megcsalt? Azzal, hogy te rondább vagy náluk is? Akkor meg mivel magyarázod azt, hogy mégis összejött veled? Egyszerűen logikailag nem áll össze a kép. Ez csak úgy történhetett meg, ha vajmi kevés köze volt a külsőnek ahhoz, hogy mi, és hogyan történt. Nem mondom, hogy teljes mértékben irreleváns lenne, de egy kapcsolatnak általában érzelmi dolgok, konfliktusok, vagy valamelyik fél éretlensége vet véget. Most ha valaki csalja a barátnőjét, akkor ott nem a barátnő külseje a probléma, hanem a pasas gerincetlensége és éretlensége. Mert mondjuk akibe szorult egy kis gerinc, az nem fogja a másikat megcsalni. Elmúlhat a szerelem, de akkor sem ez a megoldás.

És persze maga az, hogy a szerelem elmúlik, az sem a külső miatt szokott történni. Ha valaki külsőre nem vonzó, akkor egyáltalán: miért menne bele az ember?

Azt meg saját tapasztalatból tudom, hogy nagyon kiábrándító tud lenni, ha valaki durván negatív. Őszinte leszek: szakítottam már meg emiatt alakulóban levő kapcsolatot.

2023. máj. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Én fizettem egy nőnek a plasztikai beavatkozásait.
2023. máj. 15. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6, menő. Hany eves vagy?😄
2023. máj. 15. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!