Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Van egy "szépségpötty" a szám...

Van egy "szépségpötty" a szám mellett, és azon gondolkozom, hogy leszedessem-e?

Figyelt kérdés
Igazából sokan azt mondják jól áll meg minden, de én utálom, és alapból is kevés önbizalmam van, de ezzel még kevesebb. Sokan szokták maguknak odarajzolni az arcukra, de én meg pont leszedni akarom, nem gondolom hogy vonzó lenne vagyis úgy érzem hogy csak elcsúnyít, de szüleim meg nagyon ellenzik és mivel még nem vagyok nagykorú, ezért kellene az ő aláírásuk is majd a műtétnél. Szerintetek mit csináljak? Ti vonzónak találjátok az ilyen arcú lányokat? És amúgy lány vagyok

2023. júl. 26. 15:14
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ne szedesd le, csak ha elkezd nőni vagy a színe más lesz.
2023. júl. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Noren1989 ***** válasza:
87%

Egyetlen infót tudtunk meg rólad...nem hiszem, h tudnànk reàlisan értékelni a külsődet.


Ettől függetlenül nem javaslom a felesleges sebészetet, a heg jóval csúnyàbban fog mutatni.

2023. júl. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%
Ha téged zavar szedesd le, ha nem anyajegy, hanem szemölcs én leszedetném mint a huzat
2023. júl. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Max privátba küldök képet aki szeretné látni így a külsőmet
2023. júl. 26. 19:30
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyen szépségpöttyöm, csak az nem pötty, hanem egy kerek barna folt. Engem nem zavar. Viszont én meg pattanásos vagyok, hidd el, az sokkal rosszabb. :D

Nekem küldhetsz képet, ha gondolod. 29N.

2023. júl. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
32%
Küldhetsz képet ha gondolod.
2023. júl. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
32%
Nekem is küldhetsz.
2023. júl. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagyis anyajegyed van. Nekem több is van az arcomon, nem tetszik de nem is zavar. Páromnak is van egy bő fél centi átmérőjű, de egyáltalán nem zavar és nem is érdekel. Az is hozzá tartozik. Sőt nem emlékszem olyanra a 34 évem alatt, hogy láttam volna bárkit, akinek csúnya, zavaró anyajegye lett volna. Ne gondolj arra, hogy nem szép és, hogy mindenkinek negatív véleménye van róla, ezáltal rólad is mert ez nem így van.
2023. júl. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt azert tudni kell, hogy heg maradhat a helyen, akarmilyen technikaval is csinaljak.

Ha ennek tudataban akarod leszedetni, akkor hajra, ha betoltod a 18-at, mehetsz is. Nyilvan addig a szuleid engedelye kell, azt nem kapod meg ezek szerint.

Szebb nem biztos, hogy lesz, erre keszulj.


Kepeket meg inkabb ne kuldj magadrol senkinek, ne legyel mar ennyire naiv kislany, eszem megall.


Szuleidnek korlatozni kene a netet is, ha ennyire nem tudod hasznalni es nevtelen arcoknak kepet lennel hajlando kuldeni.

2023. júl. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Szerintem ha egészségügyileg nem indokolt, nem kell leszedetni. Egyik barátnőmnek is van az orra mellett, ő is azt mondta h ja, persze leszedethetné, de mivel nem okoz neki gondot a mindennapokban, így inkább nem szedeti, mert ki tudja, hogyan fog gyógyulni.
2023. júl. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!