Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mennyire veszélyes a mellimpla...

Mennyire veszélyes a mellimplantátum?

Figyelt kérdés
Akarok mellimplantátumokat de félek a kockázatoktól. Az internet szerint létezik valami BII betegség (breast implant illness) és depressziót, szuicid gondolatokat, memóriavesztést, homályos látást okoz (valószínűleg valami vegyi anyagok szivároghatnak ki) és amikor kivették a mellimplantátumokat azokból a nőkből akkor az egyik tök barna volt... Ez így mi??? Félnem kéne? Kockázatos? Van valakinek tapasztalata akinek már évek óta van mellimplantátuma?

2023. szept. 29. 21:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindennek van kockázata. Bármilyen gyógyszernek is van mellékhatása, persze nagyon kicsi előfordulási eséllyel. Hazánkba is nagyon sok szilikonmellű nő él gondtalanul teljes boldogságban. Kb. 10 évenként cserélni kell az implantokat, ennyi. Félni biztosan nem kell, akiket ismerek és átestek mellműtéten, azoknak mind pozitívan változott szépségük, személyiségük.
2023. okt. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Csicsi71 válasza:
Én a helyedben nem csináltatnám meg. Nekem 10 éves lesz. Én ki szeretném vetetni. Sok pénz az eltávolítás. Személyesen mindenkit lebeszélnék az egészről. De sajnos én is beleestem ebbe a hülye népdivatba. Azt hittem majd jem hagy el a párom. Hát elhagyott. Most meg azon kell aggodnom 52 évesen hogy altatasban egy felesleges műtétnek teszem ki magam. Csupán hiúságból. Semmi értelme szerintem. De mindenki maga dönt.
dec. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!