Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mellnagyobbítás eldöntésénél...

Mellnagyobbítás eldöntésénél sokat gondolkodtatok?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek kicsik a mellei. Most jöttök azzal hogy akkor nem szereted. Nem arról van szó , mert így is imádom. Sokszor elhessegetem a gondolatokat.de ilyenkor mindig jön szembe az utcán egy nagymellű csaj.. és ez állandóan visszatér a fejembe a gondolat. Hogy szeretnék a barátnőmnek nagyobb ciciket. Ő akarja is meg nem is. Fél az operációtól..következményektől

.magyarán nem mer belevágni.. nem erőltetem.. de attól még ez visszatérő probléma..hagyjam a fenébe az óhajaimat..most jön az hogy milyen önző pasi vagyok.. pedig nem.. csak hát az annyira szép mikor nagy.. van mit fogni.. gyönyörködni benne.. nektek akik megcsináltatták könnyen ment ez a procedúra?



#Nagyobb cici, sokat gondolkodtatok rajta? Legyen e vagy sem,
márc. 22. 10:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha lenne rá pénzem, akkor már akár most rögtön elindulnék megcsináltatni. De nincs, így maradok lapos :D
márc. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%

Aki sokat gondolkodik, az nem akarja igazán.

Sajnos nem lesz jövője a kapcsolatnak.

Nagyon rosszul gondolkozol. Keress egy nagyobb mellűt, őt meg hagyd békén.

márc. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Milyen következményektől fél? Jó orvost kell választani az már egy fél siker. Őt nem fusztrállja, hogy kicsik a cicijei és ezzel téged is zavar? Ha akarod privátba is beszélhetünk.
márc. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!