Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Hogyan tudnam a pniszemet meg...

Hogyan tudnam a pniszemet meg nagyobbitattni?

Figyelt kérdés
2009. febr. 24. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=p%E9nisz+nag..

Az egy dolog, hogy kicsi a cerkád, meg hogy nem tudsz helyesen írni. De a keresőt megtanulhatnád használni!

2009. febr. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
péniszköpeny, péniszmandzsetta (vastagít), vagy plasztika
2009. febr. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Én csaj vagyok, és lebeszélnélek róla. Találd meg azokat a lányokat, akik így is elfogadnak és szeretnek, vannak ilyenek! Csak a felületes embereknek elsődleges kérdés a külső, a méret, ezeket kerüld el. Úgy tudnád legjobban elfogadtatni magad, ha más téren - tudás, műveltség, empátia, odafigyelés, gyengédség, emberi értékek, humorérzék - fejlesztenéd magad. Ha valaki ez alapján szeret meg, nem fog számítani más semmi, ezt tapasztalatból tudom. Mindenkinek a saját problémája a legnagyobb, de gondolj bele a fogyatékos emberek helyzetébe, de még köztük is vannak, akik párt találnak maguknak. Vállald magad így is, hidd el, mindenkinek van valami "titka", "hibája", csak az a kérdés, ki mennyire felnagyítva vagy reálisan látja! Keress igaz barátokat!
2009. márc. 1. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem nagy gond, gyakran és lassan kell húzogatni.
2009. márc. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
forro vazelint beszurni a bőr alá. a duplája lesz a farkad. hidd el, én már látta ilyet
2009. márc. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Vazelin.. attol csak vastag lesz!
2010. máj. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!