Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » A mellfeltöltés hány százalék...

A mellfeltöltés hány százalék biztosan okozhat komplikációkat (rákot pl. ) ?

Figyelt kérdés
Előre köszi a válaszokat.:-) (17/L)
2009. márc. 1. 16:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
17 évesen ezen mell dolgon nem érdemes filózni.
2009. márc. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszi a választ,de azért írhattok valamit nyugodtan a kérdés első felére is.:-)
2009. márc. 1. 16:26
 3/13 A kérdező kommentje:
uhh...S és még egy kérdés a mellfeltöltéshez kapcsolódóan:nincs megszabva határ a méretre vonatkozóan;tehát bármiből bármi lehet vagy azért vannak határai...?:)
2009. márc. 1. 17:19
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát én úgy gondolom h nem, vagy csak fokozatosan. Mármint ha mondjuk semmi melled nincsen szinte, akkor abból tuti nem tudnak rögtön mondjuk F-es méretet csinálni. Hiszen a bőr meg a mellszövet alá teszik be (gondolom). És ezt szerintem a tested nem bírná. Max fokozatosan. Előbb betesznek vmi kisebbet, aztán mikor már picit megnyúlt a bőr akkor egyre nagyobbat. Persze vki javítson ki ha rosszul gondolom:D Az első kérdésről meg fogalmam sincs.

De ha belegondolsz, teljesen mindegy ha 1000000000000 emberből egynek lesz csak baja miatta, de az az egy pont te vagy...

2009. márc. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem 17 évesen még nem kell ezen gondolkoznod. Sőt véleményem szerint később sem kellene :)

Amúgy még bőven nőhet a melled.

És sok pasinak nem is jön be a nagy mell, sokan a kicsiket szeretik, komolyan :)

2009. márc. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Komolyan miért jön mki ezzel???:S Én meg magamnak szeretnék tetszeni elsősorban.:-)
2009. márc. 1. 19:13
 7/13 anonim ***** válasza:
61%

Talán ha már olyan sokan jönnek ezzel, akkor lehet benne valami igazság :)

De nekem mindegy mit csinálsz, ha akarod majd megcsináltatod a melled, ennyi. Szerintem felesleges, de ha neked úgy jó...

2009. márc. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
43%
Nem vagyok szakértő a témában, de szerintem nem szokott rákot meg hasonló betegségeket okozni, viszont ha túl nagy méretet csináltatsz (extra hatalmasat), nagyon megterhelheti a hátadat és komoly krónikus hátfájás is kialakulhat. 17 évesen tényleg nem kellene ebbe belemenned, mert lehet, hogy később megbánod.
2009. márc. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
De okozhat komplikációt. Mondjuk nem mellrákot...de a doki elronthatja. Fertőzést kaphat, vagy csálé lesz, esetleg csúnyán varrja össze és meglátszik a heg. Egyszer olvastam egy könyvet (mik vagytok ti, Istenek? Nem tudom h az első vagy második részében), amiben orvosi műhibák voltak leírva ('90-től 2000-ig azt hiszem, Magyarországi esetek). Volt egy olyan h a nő egyik melle műtét után szabályosan lerohadt (már elnézést a kifejezésért).
2009. márc. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
61%

Én nem olyan régen láttam a viasaton egy orvosi műsort(amerikai csak magyarra van szinkronizálva), ahol egy nő volt a vendég és mesélt az ő ien műtéti balasetéről. Ő is mellnagyobbítást csináltatott és elutaztak a föld másik pontjába h a legkíválóbb orvos végezhesse a műtétet szal ebből kifolyólag nem a legolcsóbb megoldás volt... az történt h a nőnek leszakadt a mellbimbója a melle szétfeszült meg ienek... aztán ott a műsorba felajánlották neki h ingyen rendbehozzák, mivel a nőnek nem volt rá pénze. Am a műsorba elhangzott h nem okoznak rákot ezek a cuccok =)

Én se akarok beleszólni merert ez e te dolgod. Én is gondolkoztam ezen a dolgon és abba maradtam h várok minimum 20éves koromig. Lehet addigra nem is lesz rá szükség :D ha most megcsináltatod nem biztos h jó vége lesz, mert kitudja... lehet h még fejlődne továb azt eldeformálódik az egész :/ hidd el mi csak jót akarunk és nem megbántani ezzel.. =(

2009. márc. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!