Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Hány százalék fiatal nőnek...

Hány százalék fiatal nőnek van Pesten megcsináltatva a melle, alakja?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságból kérdezem, mert ha kevésnek, akkor az én generációm selejtes :))), vagy a mai 15-25 évesek extra csinosak. Naponta legalább 15-20 nagyon-nagyon vékony kb 40-50 kilós lányt látok nagy, de minimum közép nagy mellekkel. Hogy lehet ennyire vékony lányoknak ekkora melle? Mikor én gimis-főiskolás voltam, 15 éve, korántsem volt ennyi tökéletes alakú lány...sokkal kevesebbel is

csinosnak neveztek valakit. Illetve - ritka kivételtől eltekintve - a nagy mellekhez teltebb alak járt. Esküszöm, nem irigykedem, örülök, hogy csinosabbak, akkor az én lányom is az lesz, csak nem értem...?


2009. jún. 11. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Én nem vagyok budapesti és szerintem csinos sem, viszont vékony és (az alakomhoz képest) nagymellű az igen. Rajtam semmi mű nincs, úgyhogy ebből kiindulva szerintem alkat kérdése az egész. Habár azok között az extra csinos csajok közt biztos van pár műtött is, de az hogy valaki vékony, nem jelenti azt, hogy automatikusan kicsi a melle. A legjobb barátnőm például kb. 20 kilóval több nálam, de feleakkora mellei vannak. Habár ez nekem egészen addig nem tűnt fel, amíg ő meg nem jegyezte, én ugyanis jobban szeretem a fiúkat nézegetni, mint más csajokat. :D
2009. jún. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem láttad rendesen a mellét, akkor lehet az is hogy csal. Én például most jöttem rá, hogy az unokatesóm nagy melleinek a hátterében se műtét, se fogamzásgátló nem áll. Egyszerűen nagyobb melltartót vesz és belevarr szivacsokat. Meg a melltartó pántot a nyakába akasztja, jó rövidre húzza és fent összenyomja ami van. Pedig tök kis semmi mellei vannak he leöltözik.
2009. jún. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jó ez a melltartós trükk majd kipróbálom előttem lévő válaszoló! Én a fogamzásgátlótól csak híztam a mellem meg nem nőtt semmit. Már a negyedik levél utánni tablettamentes héten vagyok. Nem igazság, hogy mindig is súlyproblémáim voltak, minden meglátszik rajtam. Akkor legalább a melleimnek kellene nagyobbnak lennie. 70 kg. vagyok újra, de nagyok kicsik a melleim. És a fogamzásgátlótól híztam vissza. Nekem meg műtétre nincs pénzem. A legjobb barátnőm pl. nem az a vékony fajta, de csinos és akkora mellei vannak, sőt neki még a tabiól mégnagyobb lett (pedig soha nem panaszkodhatott).
2009. jún. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Nekem Pesten van 3 távoli ismerősöm, (egyik barátnőm osztálytársai voltak, vidékről felmentek dolgozni) erotikus munkából élnek és azóta megcsináltaták a melleiket és a celluitos kezélest sem vetik meg. Nem is beszélve arról, hogy luxus lakásban élnek. Nah így könnyü, persze tisztelet a kivételnek, de van ilyen is. De azt is észre veszitek, hogy ezek a csajok mind flancos k*rva drága cuccokban járnak? És emellett nem dolgozzák halálra magukat.
2009. jún. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nem bánnám, mert szórólapozással nem jutnék sehova. Adottságaim meg lennének hozzá, nem vagyok buta sem, csak egyszerűen lenne gyomrom a dologhoz. (Nem ukrvának menni az útszélére, hanem erotikus munkához) De nekem vőlegényem van és ő nem viselné el. Marad a kis pénz.
2009. jún. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
sajnos a vékony lányok 90% nem elégedet magávall van mikor igaza van van mikor nincs de a testvérem is gyűjt a nagyobításra de én öt megértem:)
2010. ápr. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nem tudom, plasztika ügyben mi az igazság, de tény, hogy manapság sokkal több a szép, kifejezetten jó alakú, és öltözködésben is igényes leányzó, mint 10-20 évvel ezelőtt. Ha végigmész az utcán, 10 lányból 4 biztosan úgy néz ki, mint aki most lépett le egy magazin címlapjáról! Sajnos én sem tartozom közéjük...
2012. okt. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát nekem megvan meg sok barátnő nek is de de előtte is nagynak tünt a mellem a melltartoválasztás miatt.csak megelégeltem a csalast és megcsináltattam. Persze megbantam mert súlya van meg egyéb.szóval sokan megcsináltatják meg a melltarto is közrejátszik. Persze én is ismerek egy csajt akinek nagy melle van nagyon és vékony irigykedtem is aztán mikor meglattam levetközve hogy a hasaig érnek meltart nélkül sajnáltam szegényt. Hülye divat van ami csak a sebészeknek jó de ammédia a barátnők a rivalizálás belehajszolja az embert
2012. okt. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!