Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ténykeg jó nő Voksán Virág a...

Ténykeg jó nő Voksán Virág a videoban? :O

Figyelt kérdés

[link]

Ez az ideál nálam nem nagyon de lehet másnál igen de egyre több olyan kommentet hallok hogy igenis szép nő ti hogy vagytok vele?Nem ítélem el de..


2011. ápr. 10. 18:59
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
25%
Gyönyörű nő a elkéne fogadni hogy ezek a nők sokkal szebbek szabályos alakjuk van ettől olyan szépek de úgylátom hogy te lemaradtál 20. századba!!!
2011. ápr. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
74%

Nem szép nő, az alakja nem rossz, de a melle már túlzás. A fejét inkább nem minősítem.


Itt a gyk-n van 2 Voksán Virág rajongó, az egyik a kedves 44%-os válaszoló...


Minden voksános kérdéshez írnak vagy 10 kommentet, hogy mennyire gyönyörű ez a nő.

Szóval ezért tűnhet úgy, hogy milyen sok embernek tetszik itt a fórumon.


Általában a primitív, tizenéves diszkópatkányoknak szokott bejönni.

2011. ápr. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
28%

Akár mennyire fáj,Virág egy jó nő.

Az ész az más kérdés...

2011. ápr. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
77%
Nekem nem fáj. Saját magadat minősíted azzal, hogy ennyire ajnározod. De te tudod. Még egy mondatot sem tudsz helyesen leírni, ezért is írtam, hogy a primitív embereknek szokott tetszeni Virágocska.
2011. ápr. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Azért jött össze Kucserával.
2011. ápr. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
80%
Ez nem nő, hanem guminő. :)
2011. ápr. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
51%
Sok ember szeretne egy ilyen nővel lenni de ilyen nő csak a külsejével és csak magával foglalkozik és mutatják az éhező közönségnek.Ez egy jó nő de aki rá vágyik az álomvilágba él.
2011. ápr. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem azért mondják, hogy jó nő, mert a legtöbb ostoba, primitív férfinak csak a test számít (tisztelet a kivételnek).

Egy értelmes férfi az arcot nézi először, és ízléstől függetlenül kimondható, hogy Voksán Virág ótvar egy arcszerkezettel rendelkezik.

2011. ápr. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
22%
hátén nő vagyok, de szerintem is szép. Igaz a szája kicsit fura, meg a frufru nélküli haj jobban áll neki szerintem, de igen is szép.
2011. ápr. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
14%

nöként mondom h nagyon nagyon nagyon jó alakja van...igaz a feje fura...főleg a szája miatt...ha az nem lenne sokkal jobban tudna kinézni...igy egy picit kacsacsőrű emlős...de a teste első osztályú...

22L

2011. ápr. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!