Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ténykeg jó nő Voksán Virág a...

Ténykeg jó nő Voksán Virág a videoban? :O

Figyelt kérdés

[link]

Ez az ideál nálam nem nagyon de lehet másnál igen de egyre több olyan kommentet hallok hogy igenis szép nő ti hogy vagytok vele?Nem ítélem el de..


2011. ápr. 10. 18:59
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Nőként én is azt mondom, hogy az alakja nagyon jó! Az arca már más kérdés...ha nem lenne az a ronda száj talán még szép is lehetne, de ezzel.... csúnya!
2011. ápr. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Szerintem amúgy szép csak az a száj nem kéne!

22/l

2011. ápr. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
14%
Gyönyörű nő nem tom mi a bajotok a szájával!?
2011. ápr. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
29%

Kedves16:11!

Te vagy elég ostoba,de nagyon,hogy ezl a kérdés foglalkoztat...

Mit vársz,azt mondjuk,hogy "persze,Virág egy ronda lány"???

És még megpróbálsz hazudni is magadnak.

Nem veszed észre mennyire irigy vagy?

2011. ápr. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
73%

Milyen érdekes, nő nőről el tudja ismerni, h jó, pedig jó nőkkel Dunát lehet rekeszten. Jó pasi, mitn a fehér holló, még is megy a b.zizás.

Én sem teszek másként, nem fogom lefújjolni, mert esztétikai szempontból ott van a toppon.

De az h jó nő..igen az, de ennyi kozmetikai kezeléssel, plasztikával, idővel, amennyi neki van, legfőképp h ez a dolga, mert amúgy szegénykém vszínűleg hasznavetetlen, na, szal így nem nehéz.

Éljen a mű plasztik nő, még véletlenül sem az emberszabású.

2011. ápr. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
27%
Ez a nő a gyönyörű határán van mert van egy nagyon szép kerek nem nagy nem kicsi van szép csókos szája és van egy bombasztikus teste és egy gyönyörű haja.Virág rengeteg természetes lányt ver meg körökkel!!
2011. jún. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Az alakja tényleg férfiálom, az arca viszont szerintem inkább rémálom, biztos vagyok benne, hogy az eredeti szájával sokkal szebb lenne.

Amúgy akár jó nő, akár nem, ízlés dolga, ezzel a külsővel valószínűleg azt akarja elérni, hogy a pasiknak rögtön a szex jusson eszükbe róla. De a nagy igazság az, hogy a természetesebb, visszafogottabb, )de ugyanúgy gyönyörű, jó alakú nők sokkal sikeresebbek lesznek az életben), hiszen a férfiaknak talán nem csak az jut majd róluk eszébe, hogy milyen "dugnivaló" :)


20/L

2012. máj. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
39%
Gyönyörű nő minden porcikája tökéletes hibátlan vagy Virág!!!
2012. jún. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
"Virág rengeteg természetes lányt ver meg körökkel!!" Ezt a mondatot te komolyan gondoltad? Szét plasztikázva még jó hogy esetlegesen körökkel veri a természetes lányokat, de azt is mellbe, meg seggbe. Ennyi, van plasztikázott nő és természetes is, akik virágot verik körökkel, mind külsőleg mind belsőleg!
2012. júl. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

amíg nem plasztikáztatta szét magát és nem égetette szét az arcát a szoliban, addig nem volt rossz.

de ma már csak 10 kilo sminkkel és szétretusálva mutat valahogy. ilyen photoshop nélkül:

[link]

nem vagyok beképzelt, de ennél jobb alakom van még nekem is...

2012. aug. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!