Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Van egy kisebb orrsovényferdul...

Van egy kisebb orrsovényferdulésem 13 évesen. Fog még változni? Elfog mulni? Nagyon gáz?

Figyelt kérdés
Nemtom nem annyira zavar de azért mégis zavar :D nemtom gáz?? szerintetek?
2011. máj. 9. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is van, bár idősebb vagyok.

Úgysem látszik. Nem gáz. Elmúlni sem fog.

2011. máj. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem is van nem láccik az, csak nekem az a gáz vele h amikor alszok néha olyan mintha horkolnák, pedig nem csak non szuszogok emiatt 18l
2011. máj. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszokat :D
2011. máj. 10. 14:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát nekem látszik. Most vagyok 17 és két éve van, de már elég durva, 1 év múlva meg is műttetem.
2011. máj. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Elméletileg (legalábbis a fül-orr-gégész orvosom azt mondta,hogy fiatal korban még elmúlhat. Ilyen korban megműttetni nagy hiba,mert elég érdekes eredmények IS születhetnek. Szerintem várj vele,és ha nem látszik,akkor ne foglalkozz vele,ha súlyosbodik,akkor huszonéves korodban műttesd meg,de ne ilyen fiatalon! Remélem tudtam segíteni, Üdv! :)
2011. máj. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!