Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Lányok! Miattunk, fiúk miatt...

Lányok! Miattunk, fiúk miatt csináltatjátok a plasztikai beavatkozásokat, vagy csak magatok miatt, vagy a baráti társaságban kell így megfelelni? -30 ffi-

Figyelt kérdés
2009. ápr. 8. 19:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én személy szerint sosem fordulnék plasztikai sebészhez, de azért elmondom a véleményemet. Mi lányok(természetesen azért is foglalkozunk annyit a külsőnkkel, hogy Nektek tetszünk), de elsősorban magunkért. Fontosnak tartjuk, hogy hogyha belenézünk a tükörbe elégedettek legyünk magunkkal. Szerintem csak részben van miattatok ez a sok herce-hurca.


-Tündérlány(17)-

2009. ápr. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
minden nő az elégedettség érzésére hajt. és mikor lesz egy nő elégedett? ha megnézik az utcán, jó nőnek tartják...a nők szerint akkor lesznek jó nők ha valóban tökéletesre faragják magukat. szó szerint...
2009. ápr. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hiába mondják,hogy jól nézek ki,ha magamnak nem tetszek.Addig nem tudok nyugodni,mig el nem érem azt,hogy én legyek elégedett magammal!
2009. ápr. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, h valaha plasztikáztatni fogom magam(bár nem vagyok megelégedve teljesen magammal). Ennek több oka is van.

De ha tenném, hát akkor is-is alapon: a párom kedvéért is, illetve magam miatt is. A többi ember véleménye meg nem érdekel(már bocsi, ha nyers voltam:))

2009. ápr. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem nyers voltál, jó voltál!
2009. ápr. 8. 22:35
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
kösz:D
2009. ápr. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én szívesen megcsináltatnám a melleimet így 2 gyerek után. Jobban érezném magam tőle...bár, ha a kicsi mell tetszene a férfiaknek nem lenne ilyen problémám :)))
2009. ápr. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Elárulok nektek egy nagy titkot!

Egy FÉRFINEK nem a nagy mell, vagy a kicsi mell tetszik, hanem a Nő!

2009. ápr. 9. 15:02
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezen elgondolkoztam, amit "kérdező", utoljára írtál. Nagyon kedves és jól hangzik, csak az a baj, hogy nem mindig a kis mell, nagy mell a dilemma...

Csak egy kérdésem lenne: akkor is csak a nő tetszik a férfinak, ha a természet még kis mellekkel sem áldotta meg?? (konkrétan semmivel, vagy csak egy kis gombostűfejjel) Nem fogja évek után úgy érezni, hogy valami hiányzik neki?

2009. ápr. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nézd, ha Pamela Anderson lennél, akkor is fennáll a lehetősége, hogy a párod néhány év után úgy fogja érezni, valami hiányzik neki.

Lehet, hogy két gyönyörű gombostűfejnyi cici!

Az a szép az egészben, hogy a természet mindenkit megáld valamivel, még ha nem is veszi észre, és mindenki tetszik valakinek!

Ez a véleményem, kösz, hogy írtál!:)

2009. ápr. 9. 20:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!