Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ajakfeltöltés. Hány éves...

Ajakfeltöltés. Hány éves kortól lehet?

Figyelt kérdés
2011. okt. 3. 13:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Feltételezem, hogy 18.
2011. okt. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Én úgy halottam, hogy korábban is, de szülői beleegyezés kell. De miért akarsz úgy kinézni, mint egy kacsa? Én még nem láttam természetesnek tűnő ajakfeltöltést!!!
2011. okt. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
92%
18 után nem kell szülői engedély, de én, mint hímnemű lény, azt javaslom, hogy hagyjad a francba, hacsak nem akarsz úgy kinézni mint egy harcsa.
2011. okt. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
nemár. undorító. 1 pasit se hallottam még akinek bejött volna a kacsaszáj. [link] most ez szép?
2011. okt. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%

Ha túlzásba viszi,AKKOR fog úgy kinézni,mint a Geronazzo,meg a való világból az a p*csa,ha jól láttam.

Egy szépen feltöltött csókolni való száj (vagy az ún. szopószáj,elnézést a durvaságért,nem bunkózás) igenis

szexi szerintem.

2011. okt. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem vinném túlzásba,csak oldalt töltetném fel,hogy szép egyenletes legyen:)

Köszi utolsó!:$

2011. okt. 8. 14:34
 7/12 anonim válasza:
50%
Érdekes,akinek nem tetszel a mostani száddal annak nem fogsz a kacsaszáddal sem.... XD
2011. okt. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
37%
I don't want to live on this planet anymore...
2011. okt. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Ginseng Titusz válasza:
21%
Valahol csúnyasági versenyt hirdettek?
2011. okt. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%

Mindig meglep, hogy embereknek az az illúziújuk, hogy ha ezt-azt átszabatnak magukon, akkor majd boldogabb, sikeresebb emberek lesznek. Miközben ez az egész belül dől el. A gondolataidban, érzéseidben, ahogy felkelsz reggel. Önbecsapás, hogy egy teltebb ajakkal majd reggel nem kételkedsz abban, hogy vonzó nő vagy-e.


Hacsak nem valami egészen komoly elváltozás, betegség vagy baleset következtében eltorzult testrészről van szó, akkor a műtét szerintem nem megoldás. A plasztikai sebészet számomra egyetlen elfogadható formája a fenti példák esetében való helyreállító beavatkozás. Akkor én is megcsináltatnám. De szigorúan OLYANRA, mint volt.

2011. okt. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!