Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ha valaki felakarja töltetni...

Ha valaki felakarja töltetni az ajkát, de csak a felsőt, az minden esetben nagy lesz? Nem lehet szépen feltöltetni, hogy az természetesnek de mégis dúsnak hasson?

Figyelt kérdés
2009. jún. 22. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem fel lehet töltetni "normálisan" is :) És lehet úgy is, hogy csak a felső ajkat.

De szerintem sokan úgy vannak vele, hogy ha már megcsináltatják (kvázi kiadnak érte annyi pénzt), akkor már szabad szemmel is jól látható legyen, hogy az nem a természet ajándéka :)


Szerintem meg lehet azt úgy is csináltatni, hogy természetesnek hasson!

Különben Zimány Lindának is csak a felső ajka van feltöltve, és szerintem az övé elég természetesnek hat (már a többiekéhez képest...) :)

2009. jún. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
70%
Természetesnek csak úgy hat, ha természetes. Az ilyen műtétek nem a természetességről szólnak...
2009. jún. 23. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Elozonek: Ezek nem mutetek!


A kerdesedre valaszolva, nekem nagyon vekonyak voltak az ajkaim es feltoltettem oket. Nem kacsas, mert a belsejet `forditottak` ki. Eloszor osszesem 1.3ml volt benne, de kevesnek talaltam es meg rakattam bele 0.5ml-t. Igy most szuper, a kozeleben sincs a Voksan Virag es tarsaihoz. Ha latnad nem gondolnad,h nem van csinalva.

2009. jún. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Persze,hogy fel lehet,Zimány Linda sztem jó példa,neki nem lett túl vastag de túl vékony sem és persze lehet csak a felsőt is:)

A baj ezzel az,hogy van akinek felszívódik rögtön,akkor menni kell többször...:)

Nekem van házi praktikám,amitől nagyobbnak hat,amúgy sincs sajna pénzem töltetni,úgyhogy marad ez:D

2009. jún. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
utolsó válaszoló : milyen házi praktika ??
2009. jún. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen Zimány Lindáé nem rossz, de nem mindig tetszik, nekem kicsit nagynak hat az övé is.

Egyenlőre nekem sincs pénzem ilyen beavatkozásra, de szeretném,mert tényleg nagyon vékony a felső ajkam,addig meg smink készlet segítségével növelem optikailag:)

2009. jún. 23. 14:05
 7/7 Volt1xkérdés válasza:
nem
2010. jún. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!