Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Hány db foganzásgátlót szed...

Hány db foganzásgátlót szed akinek nőttek tőlle a mellei vagy hízott? És mennyi idő után nőtt meg a melle akinek ettől nőtt meg, mekkora volt előtte? Hol lehet venni foganzásgátlót, és mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2009. jún. 25. 11:39
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
A fogamzásgátlótól nem nő annyit a melled, szóval ne is próbálkozz vele...
2009. jún. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Esetleg felszedsz pár kilót, és az első pár deka a cicidre megy....
2009. jún. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon sokféle fogamzásgátló létezik. Nincs rá semmiféle garancia, hogy melyiktől hízik valaki. Ami az egyik nőnél semmiféle változást nem okoz, az esetleg a másiknál hízást eredményez. Egyébként szakorvos írhatja fel, gyógyszertárban lehet megvásárolni, és az ára is elég széles skálán mozog. Pl. amit én szedek, annak a 3 havi adag ára kb. 2700 Ft. Ez a kifejezetten olcsó kategória, de ez nem jelenti azt, hogy a hatékonysága kisebb lenne. Egyébként nem azért szoktak fogamzásgátlót szedni, hogy a mellüket növesszék/hízzanak tőle...
2009. jún. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

mi az h hány darab fogamzásgátlót szedett? egy nap csak egyet lehet. és ez adottság kérdése h megnő e a melled vagy sem, van akinek ettől, van akinek attól, és van akinek semelyiktől sem. de most ne ezért szedjél már tablettát h megnőjjön a melled, gondolom vagy kb 14 éves, azt nemtetszenek a melleid. 18 éves korodig nő, úgyhogy nyugi van, majd megnő.

fogamzásgátlót amúgy a nőgyógyász írja fel. 3000-től akár 7000ig terjedhet az ára

2009. jún. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Én a sok ételallergia miatt és esetleges hormonbajok miatt nem híztam és a mellem is kicsi volt.2 hónapja szedem, egy fél méretet nőtt a mellem és híztam pár kilót. De ez nem mindenkinek az esetében van így. Szóval ha csak amiatt akarsz szedni ilyet hogy növel a méreted, az nem túl jó ötlet. Amúgy csak orvos írhatja fel, recept nélkül csak egyfajtát lehet (vagy csak lehetett nem tudom) kapni gyógyszertárban, de az nem tartalmaz hormont (hogy mi mást tartalmaz nem tudom, nekem egy gyógyszerész mesélte, hogy van ilyen). Nekem a három havi adag majdnem 7 ezer. És emellett folytonos nőgyógyászati ellenőrzés szükséges (pláne, hogy ő írja fel).
2009. jún. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Jesszusom... hogy hogy hol lehet venni?


nőgyógyász írja fel. és gyógyszertárban lehet kapni VÉNYKÖTELES!!De csak azért, hogy nőjön a melled, azért szerintem ne szedj. az én fogamzásgátlóm 3havi 7500ft. Nekem is nőttek a melleim - nem sokat. De nem ezért szedem.

2009. jún. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
46%
Nem tudom miért lettek lepontozva a válaszok, pedig hát meg kell mondjam, hülye az aki egy fogamzásgátlótól várja azt hogy nagyobb legyen a melle... Ha nagyobb melleket akarsz, akkor műttesd meg, de ne egy hormonális tablettától várd, hogy megoldódjanak az ilyen gondjaid. Egyébként is úgy gondolom, hogy nagyon felfújják egyesek ezt a kicsi a mellem dolgot...
2009. jún. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem nő meg tőle. Sőt, akiket ismerek és az újabb fajta, modern fogamzásgátlókat szedik, azok mind fogytak tőle. Én kb. fél éve szedem, de amikor elkezdtem, egyből lement 3 kg.
2009. szept. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!