Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mellnagyobbításra készülök....

Mellnagyobbításra készülök. Tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés

Sajnos születési rendellenességgel születtem, ami hatására egyáltalán nem nőtt mellem. Semekkora se... Évek óta készülök a műtétre, mert így nagyon gátlásos, és önbizalom hiányos vagyok. :( Sok nőt én se értek, amikor kiírják hogy kicsi a mellük (B-s...más meg örülne AA-snak is...)

Nagyon sok ember ellenzi az e fajta plasztikai műtéteket, de az én esetemben is?


2012. szept. 6. 14:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sok szerencsét, és teljes életet kívánok. AA-s mellűként én tökéletesen megértelek.
2012. szept. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Párom térfogatot akart növelni és ezért feküdt kés alá. Érdemben nem érezni h van benne szilikon. Az első őár hét nem lesz kelllemes, de a sok szilikon ellenzővel szemben szerintem nyugodtan csináltasd meg. Ezt a lányok elsősorban saját magukért teszik és ez csak a Te döntésed
2012. szept. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Én még akkorának is örülnék! :)
2012. szept. 6. 14:29
 4/11 anonim ***** válasza:
35%

Te döntésed, bár kétlem hogy bármi is változik majd utána, ettől nem lesz több önbizalmad, az nem ezen múlik.

Nekem AA-s, de semmi gondom vele, nem szeretnék nagyobbat, én nem értem miért olyan fontos ez. Mindenki szép lánynak tart, sose volt semmi gondom abból hogy kicsi a mellem, semmiben nem akadályoz. Így nem értem miért kéne szilikon pacákat műteni az ember bőre alá.

Persze ez csak az én véleményem.

2012. szept. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Lelked rajta. Hogyha te jobban érzed majd így magad, akkor hajra. Én régen elleneztem, bár AAs mellem volt. Most szülés-szoptatás után vagyok és hááát...valószínű én is kés alá fogok feküdni, nem a mérete miatt, hanem azért mert csúnyán megereszkedett.
2012. szept. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Sokan írják hogy őket nem zavarja hogy csak AA-s melle van, de nem tudom akkor miként vélekednének, ha egyáltalán nem lenne mellük. Nem kicsi, hanem semekkora se...
2012. szept. 6. 15:00
 7/11 anonim ***** válasza:

Sok szerencsét hozzá :)) én teljesen megertelek

Hány éves vagy?

2012. szept. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
21
2012. szept. 6. 16:52
 9/11 anonim válasza:
100%

Nekem az unokahúgom műtette meg a melleit mert neki is ez volt, hogy nemhogy kicsi semmi nem volt. Az első hetekben szörnyen fájt neki, de emlékszem mentem őt látogatni és állt a tükör előtt, még hordania kellett azt a szorítós melltartót (fene se emlékszik hogy mi a neve :) ) és folytak a könnyei a boldogságtól és azt mondta hogy most már teljes nőnek érzi magát!

Úgyhogy ne hallgass senkire csináld meg. Akkorát fog dobni az önbizalmadon hogy el sem hiszed. :)

2012. szept. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Első pár nap rémes lesz, pár hét után már jobb. Aztán eltelik pár hónap és csak azt veszed észre, hogy tök jó nőies lettél. Nekem 10 éve volt a műtétem és csak magam miatt tettem. Nem volt akkor se barátom, se a szüleim nem tudtak róla. És jobb is volt, mert tényleg én döntésem lett és ezt biztos soha nem bántam meg. Lassan cseréltetni szeretném, mert 1 éve szültem és kicsit megereszkedett. Fájdalomtól picit félek, de a lényeg a végeredmény és az biztos jó kell, hogy legyen. Végszó, ne hallgass az ellenzőkre, csak azt tedd amit jónak érzel és amitől többnek tartod magadat!!!
2012. szept. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!