Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Tényleg létezik szemszín...

Tényleg létezik szemszín változtató lézeres szemmütét?

Figyelt kérdés
egyik ismerösömtöl hallottam, hogy van ilyen és hogy egymillió forint körül van az ára. Ti mit tudtok erröl? Igaz ez? Mert én tuti megcsináltatnám.
2009. dec. 2. 20:39
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
62%
A zöldes-barna szem gyönyörű! Meg ne bolondulj már! A legszexibb szemszín! Hajfestés, kis szoli! :D
2009. dec. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
37%
Ritka undorító lehet :Q
2009. dec. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem is nagyon szép a zöldesbarna szem! Akárhány pasival találkoztam, mindegyik kimondottan erotikusnak, vonzónak tartja a zöldes árnyalatot ha szemszínről van szó! Meleg (nem a szexuális hovatartozásra gondolok), tüzes szín! A legjobb!!!!
2009. dec. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Akkor mégse csináltatom meg. Annyit nem ér, hogy a látásom rámenjen! Csak azt hittem hogy ez olyan mütét ahol a pigmentet valahogyan kivonják a szemböl. Mint sötét hajnál a szökítés. Dehát ezek szerint ez is lencsés:( köszi szépen a válaszokat! Néha nem árt ha az ember informálódik! És a bátorításokat is köszönöm, így valahogy jobban el tudom fogadni hogy nem kék a szemem:)
2009. dec. 8. 10:28
 15/23 anonim ***** válasza:
90%

sztem se éri meg ha tönkre megy a látásod..

meg a kék szem se jó mindig.

nekem tenger kék szemem van..mindenki szerint gyönyörű viszont az erős smink nem áll jól.és ez nagyon zavar xD

de sztem a zöldes barna szem is szép:D

2009. dec. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
70%
"a szem a lélek tükre" ne akard eltorzítani,olvass utánna, 10 ilyen műtétből 4 ember vakult meg egy britt klinika statisztikája szerint, de csináltasd meg nyugottan, max vak leszel
2010. máj. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
engem is érdekelne, mert a jóisten a vörös hajamhoz fehér bőrömhöz barna szemet adott :)
2011. máj. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Orsi1988 ***** válasza:
100%
A barna bőr és szoli nem divat a nyugati világban európai származású embereknek. Csak a volt komcsi országokban. Mindenki tudja hogy a barna nem az egészség jele, a napsugárzás és a szoli idő előtt öregíti a bőrt, és az alatta levő sejteket (tehát nem csak rákot okoz hanem öregít is) A chanel elültette az egészséges barna bőr hiedelmet az 1930-as években, és még mindig vannak akik elhiszik, mert tudatlan környezetük itt keleten kiskoruktól mondja ezt nekik. Nézzed csak (fehérember) filmsztárokat vagy (fehérember európai) modelleket. Rég nem divat, és nem is szép. A barnaság és a pigmentek a szervezet védekezőreakciói a napsugárzás ellen. HA meg D-vitamint akarsz egyél tengeri halakat (lásd eszkimók skandinávok) abban hihetetlenül magas koncentrátumban van jelen, több mint amit napsütésből ki lehet nyerni.
2012. márc. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Hagy oszlassam el a kételyeket: SEMMIFÉLE látásrongáló lencsét nem tesznek be. És nem lehet akármilyen színt kérni, csak barnából kéket vagy kékeszöldet. Visszafelé sem működik, az árnyalat pedig nem a lézeren múlik. A lényeg, hogy minden barna szemnek csak a szivárványhártya felső része barna, alatta kék szín rejtőzik. A lézer a barna színt okozó sejteket pusztítja el, a beavatkozás után 2-3 héttel jelenik meg a kék szemszín.


[link]

2012. aug. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:

[link]

5000dollár

2012. dec. 30. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!