Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Tényleg létezik szemszín...

Tényleg létezik szemszín változtató lézeres szemmütét?

Figyelt kérdés
egyik ismerösömtöl hallottam, hogy van ilyen és hogy egymillió forint körül van az ára. Ti mit tudtok erröl? Igaz ez? Mert én tuti megcsináltatnám.
2009. dec. 2. 20:39
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Az kábé másfél millió forint? Aucs...
2012. dec. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Kisgé Ergő válasza:
Nem kontaktlencsével csinálják, ahogy páran írták, hanem a szivárványhártya felső részéről szedik le lézerrel a melanint. A gond az hogy elvileg csak a barna szeműeknél működik és csak kékre, egy irányban, mert a bara pigmentek alatt is van egy kék réteg. Szó sincs kontaktlencséről...
2013. szept. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Cynthiaa válasza:

Szia!

Jó rég kérdeztél rá, de remélem még látod, amit írok :)

Nos én is utána olvastam a dolognak.

Létezik egy másik alternatíva, nem lencsét helyeznek a szemedre, hanem kb 20 mp alatt kivonják a szemedből lézerrel a barna színért felelős melanint.

Az ára elég húzós, forintnak megfelelőnek 1 millió. Ha jól tudom már az Egyesült Államokban is elérhető a beavatkozás. Pár év, kicsit lentebb megy az ára. A beavatkozás kockázatmentes, eddig akiken végrehajtották mind jól látnak, semmi probléma :)

Viszont nem mindenkin végezhető el. Előbb hosszadalmas vizsgálatoknak tesznek ki.


A méz, a dió, a gyömbér nagyon szépen világosítja a szemet. Csak légy kitartó.

Igaz, csak szép világos zöld lesz, nem kék, de komolyan mondom, eszméletlenül jól fog állni, meglásd :)


Másik dolog, amiben még tudnék segíteni (én is épp tesztelem), hogy az ELTE-n végzünk pár tanárral/diákkal egy kísérletet. Kicsot bonyolult, de a lényege az lenne, hogy fény által csökkenteni tudjuk a melaninképződést a szemben. Ha kevesebb a melanin, egyfajta átlátszó réteg észrevehetőbbé teszi a kék színt, vagyis kékesebbnek fog hatni a szemed. Ha minden jóp megy. De egy biztos, világosodna. Az a baj, hogy nem mindegy, milyen távolságban éri a fény, milyen szögből. És hát.. Ne vakulj meg xd

Ne rontsd el a szemed.

A pupillád jól össze kell szűküljön, messzebbről kell érje a fény, lehetőleg enyhén oldalról.

Nemrég kezdtük a kísérletet, MÉG látok:D és tényleg van változás :)

2017. jan. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!