Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Nagyon nagyon elégedetlen...

Nagyon nagyon elégedetlen vagyok az orrommal, széles is, és hosszú is, és az alja is lelóg kicsit. Elment az önbizalmam miatta, egy nulla lettem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Annyira kisebbségi komplexusom van emiatt... az a legrosszabb az egészben az,hogy még csak 14 ÉVES VAGYOK, és lány!! Az orrom miatt teljesen azt érzem,hogy már nincs is egyáltalán szép arcom, elvesztettem a régi baba arcom. Olyan szintem nem vagyok vele megelégedve, hogy már haj a lelkemnek ha belenézek a tükörbe...

Körülöttem a barátnőimnek mindegyiknek szép, csinos , pici orra van....nekem meg..borzalmas.

Nagyon-nagyon meg szeretném műttetni, csak az a baj hogy még túl fiatal vagyok. Belegondolni is szörnyű,hogy ílyen orral fogok élni felnőtt koromig?! ugyanis az arc karakterét legmarkánsabban az orr mérete és formája határozza meg!!

Mit tegyek? Már nem tudom szeretni önmagamat..súlyos.



2014. febr. 26. 17:36
1 2
 11/13 anonim válasza:
Jaj dehogynem,ne beszélj ilyeneket!!! Én is eloszor igy gondoltam,ahogy te... Ido kérdése,és ha valaki szeret nem ilyen "semmiséggel" fog torodni. Mondjuk én is mai napig utálom ezt a csufsagot.. De fel a fejjel! ;)
2014. márc. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Abszolut aterzem a helyzeted, en 17 eves lany vagyok es naaagyon utalom az orrom. Probalom elfogadni de nem megy es nagyon meg szeretnem csinaltatni. Ha most lenne ra penzem biztos elmennek. Nagyon gatlasossa valtam miatta:/
2014. dec. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Metall Ica válasza:
Vigyázz mögöted
2017. okt. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!