Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Volt már valakinek fülcimpa...

Volt már valakinek fülcimpa plasztikája?

Figyelt kérdés
Már évek óta gondolkodom azon, hogy megműttetem a fülemet, mert van egy kis szépséghibája. Mind a 2 fülemen le van nőve a fülcimpa és így olyan csúnyák - olyan kobold fülek :D Ha rálóg a hajam, akkor nem látszik, de többnyire copfban hordom, és akkor nagyon zavar. Volt már valakinek ilyen műtétje? Menyibe kerülhet egy ilyen korrekció? Gondolom olcsóbb, mint az elálló fül műtétje, ez nem egy olyan nagy beavatkozás. Szép napot mindenkinek!

2014. júl. 8. 23:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Nem olcsóbb. Nagyjából ugyanaz az ár. Én sem értettem amikor néztem az árakat, de olyan 100 - 150.000 körül van ( ha megbízható, jó orvosnál és nem kontárnál akarod megcsináltatni )
2014. júl. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!