Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Egy hónapja volt fulplasztikám...

Egy hónapja volt fulplasztikám. Szerintetek szükség van még egy fül plasztikai műtétre?

Figyelt kérdés

Azt látom hogy javult az elallo fülem...viszont még nem tudom elfogadni hogy a két fül nem szimmetrikus...

Azon gondolkodok ha kicsit még bentebb állna lehet nem zavarna?


Válaszokat előre is köszönöm


2015. júl. 4. 02:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Vetesd le mind a kettőt,az a tutti.


Van Gogh Style rulez!

2015. júl. 4. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ilyen volt...


[link]

2015. júl. 4. 02:18
 3/11 A kérdező kommentje:

Ilyen lett


[link]

2015. júl. 4. 02:19
 4/11 anonim ***** válasza:

Ez így jó már,ne műttesd meg még egyszer,felesleges,lehet,hogy csak rontana rajta,hidd el,jó ez így.

17L

2015. júl. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az eredetivel se volt semmi baj, az újjal meg végképp. A különbséget is csak azért látod, mert túlérzékeny vagy erre már...
2015. júl. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
4-es vagyok,szerintem is így van,ahogy utolsó mondja.Nekem is fogszabályzóm volt 3 évig,levették,tök egyenesek,én mégis látok benne még korrigálni valót...Fogadd el,szerintem jó lett!
2015. júl. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igyekszem... Köszönöm
2015. júl. 4. 22:43
 8/11 anonim ***** válasza:
Nagyon jó lett a füled, sokat változtál! Nekem is volt fülplasztikám 5 éve, és tudom, hogy senkinek sem teljesen egyforma mindkét füle. Nekem sem. De ezt csak mi vesszük észre, az átlagember nem. Szerintem ne műttesd meg még egyszer, max. ha visszaállna valamelyik. De nekem sem álltak vissza. :)
2015. júl. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Türelem! Még nem a végleges állapot!

1 hónap még kevés idő a végleges eredményhez!

Addig is védd, óvd a füledet. Vigyázz hogyan alszol, hogyan fekszel.

A pakliban sajnos benne van, hogy vissza is állhat, ez azonban nem orvosi hiba, hanem minden ember egyéni testi, alkati állapota.

De edddig nagyon szép az eredmény! :)

2015. júl. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 HergaKondi válasza:
Tökéletes
2015. júl. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!