Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Fogytam szükség lesz plasztiká...

Fogytam szükség lesz plasztikára, de minden nem megy. Adnál tanácsot?

Figyelt kérdés
Fogytam vagy 40 kilót, mindenem lóg. A felkarom, a mellem, a hasam, a combom, kissé az arcom. Teljes átformálásra nincs pénzem. Muszáj lesz választanom. Te melyiket csináltatnád meg a helyemben?
2010. márc. 2. 11:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vaygy??

(És mennyiről lettél hány kg? )

2010. márc. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

En a hasat tetetnem rendbe. Az iszonyatosan tud kinezni egy nagyobb fogyas utan. Levetkozni az ember nem mer!

Mert ha a melled log, pl. a strandon ugysem mesz melltarto nelkul, tehat egy jo melltarto segit!

A karra, combra pedig lehet edzeni, szerintem oda a legkonnyebb.

Az arc is eleg ronda tud lenni, az viszont olyan nagy riziko lenne, nem? Te bemerned vallalni?

Na szoval en a hasamat varratnam fel. Oda edzeni is iszonyat nehez, rengeteg felulest, hasizom gyakorlatot kell csinalni hogy normalisan nezzen ki.

Amugy hogyan tudtal lefogyni ilyen sokat? Es mennyi ido alatt? Mennyi idos vagy?

2010. márc. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Hogy csináltad! Adj tanácsot légyszi! Rám is rám férne! Egyébként egyetértek az előző válaszadóval!

Fontossági sorrend:

1, has

2, arc

3, mell

4, stb...

2010. márc. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%

elöször a hast én is

engem is érdekelne

gratula ez nagy dolog:)

2010. márc. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a jótanácsokat.

Én 35 vagyok,Nő. Iszonyú sok voltam a csúcs 120 kiló volt. A Norbi update szerint élek (kisebb kihágásokkal) Ezt a mennyiségű bőrt sehol nem lehet edzéssel eltüntetni. Még fogyok és várok még hátha magától is visszamegy valamennyi, de sok helyen szanaszét van "szakadva" A has fontos, én is elsőnek gondoltam, de nagyon zavar a combom és a karom is.

Ja eddig kb. 1,5 éve fogyok.

2010. márc. 2. 14:08
 6/15 anonim ***** válasza:
83%
Uramisten....gratulálok!!!! 40kg.... Én 15kg hordok magamon(70kg vagyok),szeretnék gebe liba lenni(hi-hi). Mond, hogy a fenébe bírtad idáig? Én csak 1,5 hete művelem ezt az életformát,de már azt is megbántam,hogy valaha vékony koromban ránéztem kajára. Annyira szörnyen éhes vagyok mindíg! Írd le tapasztalataidat nekem! Kösz
2010. márc. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Az első napok nehezek.Ez biztos. Sokszor reggeliztem csokit, hogy bírjam! Aztán beállt. Imádom az édességet, szóval nem volt egyszerű. De van amit ehetsz.Sokszor eszek keveset. 5-6 x naponta. Van olyan nap, hogy egész nap éhes vagyok, de sokszor nem. Felírtam a hűtőre Reggel 7 reggeli ebben van szénhidrát

10H tízórai 12H ebéd, 15H uzsonna, 18H vacsi.

Ezt betartom,pár falat akkor is ha pont nem vagyok éhes.

És torna. Anélkül éhen is dögölhetnék, nem fogyok. Napi 45 perc, heti 5X.

szobabicikli, kis gimnasztika. A DVD- ket nem szeretem, nem tudom tartani a ritmust és így nem élvezem.

Szobabicikli közben nézek egy filmet.

Túlvagyok 6 évad Szex és New Yorkon, 4 évad Született feleségeken, 1 évad Pletykafészek-en, most a Férfi fán terem sorozatot nézem mindjárt kész az első évad :D

+ néhány mozifilm.

Főleg ilyen csajos filmek. Engem inspirál.

Nagyon fontos a lelkiállapotom.

2010. márc. 2. 17:36
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ugyes vagy, gratulalok! Eloszor is fogyal meg tovabb, aztan majd utana felkeresel egy dokit (vagy tobbet) es megbeszelitek, hogyan tovabb a felvarrast illetoen!

Addig is csak tornazz, meg az uszas is nagyon jo, nem tudom, hogy szeretsz-e uszni.

Es konditerembe nem szeretsz jarni? Mert az a leggyorsabban latszik meg az emberen.

De persze nem akarok okoskodni!

Tovabbi sok fogyast, majd irjal megint!

Meg mennyit szeretnel fogyni?

2010. márc. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Logikailag igaza van az utolsónak, meg ha van még X felesleged, akkkor el se vállalnak pl. mellfelvarrást. Többit nem tudom, de sztem azokat el.

De már rajtam is kezd picit lógni, és így elment a kedvem az egésztől. Mármint még 20 kilót nem fogynék, vagyis csont és ( lógó) bőr , főként üres tejeszacskó...:S

2010. márc. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Hát hivatalosan 59 az ideális súlyom, de annyi általánosban voltam. :( Anyám folyton édes ételt készített. Persze nem az Ő hibája, hogy ennyire kövér lettem. Igencsak későn kaptam észbe. Lánykorom legszebb éveit töltöttem HÁJFOGSÁGBAN. Sose leszek 59, de kb. 65-70 már jó lenne. Addig nem megyek dokihoz. Ami most hajt, hogy a nyáron strandra mehessek a 6 éves fiammal.

Minden évben viszem. Ő pancsol én meg felöltözve ülök a parton. HOSSZÚNADRÁG+ póló a legnagyobb melegben is! Elég volt! Talán lesz még pár szép évem, ha saját magam számára is elfogadható lesz a külsőm, és talán a szerelem is rám talál.

2010. márc. 3. 15:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!