Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » (KÉP LENT! ) ebből az orrból...

(KÉP LENT! ) ebből az orrból tudna magyar plasztikai sebész normális orrot "faragni"?

Figyelt kérdés

hosszú vékony arcom van és aránytalanul nagy orrom. Szeretném korrigáltatni, de nem szeretnék belőle még aránytalanabb pici, vagy röfi orrot.

25/F


[link]



2016. júl. 30. 19:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

1. Szerintem semmi baj sincs az orroddal, teljesen normális.


2. Ilyenböll bármilyen plasztikai sebész tud másmilyet kialakítani, éppen mert teljesen átlagos.


3. A tanácsadáson computerrel megtervenek veled együtt oylan orrot, amilyen neked tetszik és utána azt csinálnják meg.

2016. júl. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
első köszi a választ.
2016. júl. 30. 19:42
 3/13 supra01 ***** válasza:

Ez egy tökéletes orr.

Hagy úgy, ahogy van!!!!!!!

2016. júl. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, de engem zavar
2016. júl. 31. 10:46
 5/13 anonim válasza:
Ez kérdéses, szerintem csak számodra aránytalan ...én 3x megnéztem a képet és tök szép orrod van , vagyis normál . :)
2016. aug. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!
2016. aug. 3. 00:48
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik. Gondolom csak téged zavar.
2016. aug. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

igen, a környezetemben is csak engem zavar, de nagyon.

Mivel nem ismerem a plasztikai sebészeket így félek, hogy elszúrna valamit pont az akit választanék és nem lenne pénzem több műtétre

2016. aug. 6. 00:38
 9/13 anonim ***** válasza:
Bocs hogy kicsit későn írok de ha nagyon zavar kérd meg valamelyik hozzátartozód, hogy kontúrozza, vagy highlighterrel emelje ki a felső részét. Ha megtanítja neked, akkor ezt elvégezheted minden reggel, de tegyél alá alapozót mert különben lejön nagyon hamar
2016. aug. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszi a választ, nem szeretnék ilyeneket rákenni, elég nőiesen hatna, ha melóban kifutnék bepúderezni az orrom :')
2016. aug. 15. 11:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!