Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Az ilyen orrot is lehet...

Az ilyen orrot is lehet kisebbíteni?

Figyelt kérdés

amikor képeket látok orrműtétekről, az előtte orr általában púpos, és az utána képen meg egyenes.

na nekem most egyenes, csak az a gond, hogy hosszabbra kinyúl. nem tudom, ebből tudnak pisze, rövidebb orrot faragni, vagy csak a púpos orrokból tudnak egyenest?


2016. aug. 24. 02:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudnak, persze. De a púpos látványosabb, és állítólag sokkal könnyebb is műteni, szerintem azért raknak referenciának olyanokat.
2016. aug. 24. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Felnyitják az orrlyukat, és a bőr alatt lereszelik a púpot. Nos, ezt nyilván meg tudják csinálni más helyen, másféleképpen, hogy rövidebb orrot kapjanak a végén. Gondolom.
2016. aug. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
Nem. Az ilyen orrot csak nagyobbítani lehet. Sőtt, kötelező is. Ha te még nem nagyobbítattad meg nemsoká meg is fognak büntetni. Úgyhogy húzz bele.
2016. okt. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
utolsónál befigyel az értelem. ezt muszáj volt kiírnod, mi?xD te nagyon okos
2016. okt. 9. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!