Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Támogatja még a TB a mellkorre...

Támogatja még a TB a mellkorrekciós műtétet? Tudomásom szerint tavaly még igen, de manapság? Már úgy görbül a gerincem a súlyától, hogy pár év alatt 7cm-ert "összementem" . :- (

Figyelt kérdés
31éves vagyok, serdülő korom óta nagyobb a mellem az átlagosnál. Nem éppen-e miatt zavar, hanem már olyan súlya van, hogy fáj a hátam, a derekam és nagyon húzza a melltartó a vállaimat. A gerincemben már van egy elég nagy görbület vagy befelé hajlás a derekam táján. Van már egy 20 hónapos kisfiam, nem szopiztatom már elég rég óta. Hova forduljak? Végeznek még ilyen műtétet TB támogatással? Tudtok még ilyen kórházat ajánlani, netán orvost is? Milyen tapasztalataitok vannak Aki már régebben megcsináltatta? Könnyebb az "élet" utána?
2008. okt. 14. 14:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%

Tudnak, és a TB akkor támogatja, ha egészségügyi okai vannak.

Én nagyon sajnálnám, ha megtennéd... de ha tényleg ilyen rosszul leszel tőle, akkor beszélj az orvosoddal. És küldj legalább egy fényképet nekem, hogy most hogy nézel ki :-)

2008. okt. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Szia! Én is érzem sajnos néha a súlyát ennek a dolognak, nekem néha a tüdöm meg a szívem szúr :S Én 17éves vagyok és 75F, ha oda kerül a sor, szerintem én is ilyesmire megyek :( Muszáj lesz,szép meg jó,de már néha tényleg sok :S
2008. okt. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
18%
Ha mész, tőled is kérek előtte képet :-)
2008. okt. 15. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Miért is küldjek én képet?
2008. okt. 15. 08:02
 5/12 anonim ***** válasza:
43%
Azért, mert a műtét után az a szépség, amit ma jelentesz, örökre elvész. Ha az egészséged múlik rajta, akkor természetesen tedd meg - de én már a gondolatra is vigsztalhatatlan vagyok :-/ és szeretném valahogy megörökíteni.
2008. okt. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem küldök képet :)

Amúgy igen, valóban szép és egy ajándék úgmymond,mert a mú soha nem lesz olyan szép mint az igazi nagy cici (ezt a szilikon pártiaknak), de egy bizonyos méret után már kellemetlen. ÉS ha nagy melle vanaz illetőnek akkor ugye úgy kell öltözködnie pl jó lenne rá m-es póló nem lehet, mert l-es jó csak mellbe és stb. Mellesleg egy 75F-es melltartó 5-6000ft és azért abból sem egy kell. Persze a kínai is van,de az ekkorára már nem jó :S Ugye kedves kérdező? :)

2008. okt. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%

Köszönöm a 2 db 0%-os leszavazást.

Megemlíteném, hogy nem meztelen képet kértem - hanem egy képet rólad, mielőtt végleg eltüntetnél egy ilyen szépséget.

Ezen kívül jó választ is írtam, ha nem tűnt volna fel.


Nem tudom, érdemes volt-e egyáltalán válaszolni?

2008. okt. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
22%

Ilyen kérdésre nem is érdemes válaszolni!

A kérdező már eldöntötte, hogy mit akar és nem kíváncsi az ellenkező véleményekre :(

Pár év múlva majd azt fogja kérdezni, hogy hol ültethet be szilikont.

Lehet engem is lepontozni!

2008. okt. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%
Ne haragudj, de fiú vagy vagy lány? Nagy melled van(a válaszolónak,előttem) Már ne is haragudj, de ha nem tudod miről beszélsz akkor ne szólj hozzá,mert egy dolog hogy szép a nagy cici,de azt viselni is kell úgymondm és valakinek akkora hogy cak kisebbet szeretne és majd nem púposan járni!
2008. okt. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Előzőnek:

Én az előttem "szólónak" válaszoltam, mert egyetértek vele! Te és a hozzád hasonlók mindig lepontozzátok az olyan válaszokat ami nem a ti véleményeteket/döntéseiteket erősíti meg! Ezek nem olyan kérdések amelyekre lehet egyértelmű választ adni. Mindenkinek lehet saját véleménye, azért nem kell lepontozni!

Azt kell lepontozni aki egy eldönthető kérdésre (pl.: 2*2) ír rossz (=3) választ és nem azt akinek véleménye van!

2008. okt. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!