Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mellnagyobbítás tb támogatással?

Mellnagyobbítás tb támogatással?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Olvastam egy ilyen lehetőséget,és lehet,hogy hülyén hangzik a kérdésem,de olyanok igénybe vehetik,akiket lelkileg teljesen megterhel,hogy pici a mellük?Sajnos olyan "betegségben" szenvedek,hogy nem tudok hízni egy dekát sem,hiába eszem akármennyit,sőt,fogytam is 12kg-ot amit azóta sem tudtam visszahízni.Természetesen a melleim is összementek(azelőtt sem volt,csak minimális.Nem azt akarom mondani,hogy ez életem legnagyobb problémája,de tényleg nagyon jó lenne,ha ezáltal növelhetnék egy kicsit az önbizalmamon.A lelki rosszulétem nemrég kezdődött egy megjegyzés miatt.
2010. máj. 16. 21:47
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
78%

Nem fog sikerülni.

Én anyukám kicsinyíteni akarja,nyomós oka van rá 4 gerincsérve van és nagy terhet vennének le róla ha a súlyos melleit kicsinyítenék.

Meg van hozzá minden papírja hogy indokolt lenne a beavatkozás de nincs ki elvállalja Mert hogy TB ilyet nem vállal.

2010. máj. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
akkor úgy látom semmi értelme:((
2010. máj. 16. 21:58
 3/26 A kérdező kommentje:
köszi a választ!
2010. máj. 16. 21:59
 4/26 anonim ***** válasza:
78%

Nem, ilyen nincs és soha nem is volt.

Talán az ellenkezőjével kevered össze, ha valakinek a nagy cicije bizonyíthatóan fizikai panaszt (hát vagy gerincfájdalom) okoz, akkor egy részét fizeti a tb. (felvarrás/kisebbítés) A szilikoncicit csak önerőből tudod megcsináltatni. Azért ne keseregj... :)

2010. máj. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
nem,ilyen komolyan van,én is 2x néztem meg.Az indokok között pl olyan lehet,hogy vkinek fejlődési rendellenesség miatt nincs melle,vagy nagyon pici-"nem éri el a 100ml térfogatot sem"
2010. máj. 16. 22:02
 6/26 anonim ***** válasza:
56%
Ha ez megnyugtat kicsit, én imádom a kis melleket, és ezzel nem vagyok egyedül. Ha szeretni fognak nem a melled miatt lesz, aki igazán szeret azzal boldog leszel kis mellekkel is! Szóval fel a fejjel, sokan szeretjük a kis mellű lányokat is :)
2010. máj. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
10%

Ne itt keress magadnak rajsunát...

Én ugyan a nagymellű lányokra gerjedek, de rohadt ideges lennék, ha az általam (is) befizetett pénzből ilyen hülyeséget támogatnának, miközben sehol nem megfelelő a kórházak általános felszereltsége! Inkább egy újabb lélegeztetőgép, mint a te hülye szilikonod! Ha lelki válságot okoz a melled (hiánya), akkor pszichológushoz menj, ne plasztikai sebészhez. Az iq-dat is méregesd, ne csak a cicid körfogatát, kislány!

2010. máj. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
73%

Kedves utolsó, ha a te férfiasságod se érné el mondjuk az 5 centit sem, lehet hogy a te lelki világod is romokban heverne! Paraszt!

Amúgy meg nem csinálnak ilyet tb-re, de állami kórházban már 580ezer Ft-tól megcsinálják, de régifajta implantátumokkal:S Vannak olyan magánorvosok akikkel lehet kicsit alkudni:D De én azt javaslom fogadd el így, én is átmentem ezen, jártam pár orvosnál, de meggondoltam magam, nem ér annyit az egész...

2010. máj. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
79%
Nem a mellektől fog nőni az önbizalmad, majd rájössz egyszer te is. Csináltathatsz nagyobbat, nem annyira drága ez már manapság, de ettől még nem leszel se jobb se szebb. Akik megjegyzéseket tesznek azok meg majd kitalálnak mást amivel csesztethetnek... mert ilyenek az emberek. Aztán újra lelkibeteg leszel. Sz*rd le őket, és fogadd el magad úgy ahogy vagy. A kis mellekkel nincs semmi gond. Senki sem a melleid miatt fog szeretni.
2010. máj. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
nagyon kedves vagy,de majd ha neked is azt mondja a párod,hogy a hímtagod lehetne 10cm-rel hosszabb akkor igencsak rosszul esne a lelkednek-az iq-m meg nem szorul bővítésre alapból sem,bár neked biztos elképzelhetetlen,hogy egy egyetemista lánynak is lehetnek ilyen gondjai.A lényeg hogy te megint megmondhattad a frankót(gondolom mindenkinek hasonlóképp osztod azt észt).A többieknek köszönöm az értelmes választ!
2010. máj. 17. 01:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!