Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Elmesélnétek magzatviz elfolyá...

Elmesélnétek magzatviz elfolyásotokat?

Figyelt kérdés
különleges történetekre lennék kiváncsi :)
2011. nov. 3. 22:51
 1/3 anonim ***** válasza:
97%
mi számít különlegesnek? 38.héten békésen néztük a vv4 kiszavazóshowját,amikor jött egy szokásos görcs,felálltam h kimasszírozzam,erre elöntötte a lábamat a víz.Férjemmel elkezdtünk tanakodni,h ez AZ v bepisiltem?nem jutottunk dűlőre,ő persze beparázott,elmentem zuhanyozni sminkelni h szép legyek a képeken hahha és taxit hívtunk,magzatvíz csordogált.Taxist felvilágosítottam h szülni megyünk,amitől kissé megijedt,elől a 2 parázó pasas,én hátul locsogok h nahát,még egy 5perces fájás,közben jut időm nyugtatni a taxist h ne aggódjon,van inkontinenciabugyim,nem vérezem össze a kocsiját.Vajúdóban már csak az volt vicces h beöntés helyett szólított a természet és szegény párom végigasszisztált 1 hasmenést 2 m2es mellékhelyiségben az infúziósállványt tartva.Azóta is ezt tartjuk házasságunk legbensőségesebb pillanatának:)
2011. nov. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%

Az első gyermekemmel annyira nem volt 'különleges' a magzatvíz elfolyása. Lényegében itthon voltunk, éppen húsvét alkalmával összegyűlt a család. Ettem a jól megérdemelt sonkalevesemet. Mikor teljes mértékben megebédeltem és hátradőltem a székben, egyszer csak úgy éreztem, hogy valami meleg folyik végig a lábamon.

Előrehajoltam és még jobban folyt. Indultunk a kórházba és legalább nem kellett szólni a családtagoknak, mert mindenki ott volt :))


Második gyermekemnél elmentem postára és ügyeket intézni.

Postán már éreztem, hogy valami nincs rendben, de ez egyik percről a másikra elmúlt. Átmentem még a bankba, hogy számlát nyitok meg stb.. húztam sorszámot, de nem ültem le. Kb. 10 perc telt el és már tudtam, hogy akkor most szülünk. Alattam jó nagy tócsa, én meg hívtam a mentőket, majd a páromat.

Ráadásul pont én következtem volna, de csak annyit mondtam a hölgynek az ablaknál, hogy: 'Ne haragudjon, de én most inkább elmennék szülni!'

Na, akkor mindenki odanézett és egyből jöttek segíteni. Addig konkrétan mindenki leszrt, kivéve a biztonsági őr, aki szólt a takarítónak és hozott egy pohár vizet, majd leültetett óvatosan. Amúgy gyakorlott lehetett a szülésekkel kapcsolatban, mert végig azt mondogatta, hogy: 'Beszív, kifúj!'..:DD


Első gyermekemmel 37 hetesen, másodikkal 39 hetesen folytam el.

2011. nov. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
95%
38 hetesen reggel 6-kor kimentem pisilni, visszafekszem érzem valami folyik felállok jött egy nagyobb adag, keltem párom mondom neki drágám folyik a viz, erre ő hát akkor zárdd el a csapot, mondom a magzatviz folyik,kipattant az ágyból irány a kórház és 36 óra múlva meglett a kislányunk
2011. nov. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!