Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Lenne egy igen égető problémám...

Lenne egy igen égető problémám az állammal kicsit túl pici. Hogyan lehetne ez orvosolni? 21F

Figyelt kérdés

(Kicsit hosszan írok de így tudom csak elmondanni miröl is van szó)

Igazából az lenne a gond hogy mivel férfi vagyok és kicsit nagyobb minden érzékszervem pl:orrom ezzel nemis nagyon lenne baj de, az állam viszont nőies.

Ezt úgy értem h kisseb nemojan széles mint amilyen egy férfinak kellene. Erre tudna mondani nekem valaki egy jó plasztikai műtétet, vagy hogy ez hogyan lehet kivitelezni ,hogy nagyobb állam legyen ?...

Előre köszi és tudom ,hogy furcsa kérés de engem nagyon zavar és úgy veszem észre másokat is...


2010. júl. 6. 23:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem konzultálj egy plasztikai sebésszel, sajnos nem tudom, hogy van erre "orvosság", szerintem egy orvos többet tud neked erről mondani!
2010. júl. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

kép?

amúgy lehet ez a szexepiled is:) ha te elfogadod, akkor úgy fogsz tetszeni a többieknek, ahogy vagy.

2010. júl. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyszeru mutet, fel ora az egesz. All beultetesro van szzo. Dokival kivalaszthatod meretet. Nagyon pici vagas all alatt, nem is latszik. Mutet utan fog inkabb fajni. Kb ket het, kb ugy mintha jol szajba vertek volna. Nehez lesz az eves, szivoszalazni kell, nem tudsz nagyon nevetni, na meg beszelni sem nagyon akarsz. Dagadas kb ket het, de nem tul rossz. BAratnom csinaltatta, ezert tudom a reszleteket. FEerje nem tudja, meg mindig nem tudja. Csak azt vette eszre, hogy kicsit furcsan beszel, perze fajt neki. Baratnom azt mondta neki, semmi, fogorvosnal volt. Aota is azon filozunk, hogy ugyancsak nem nagyon nezhet ra a ferje. Baratnom nagyon orul neki, nem banta meg, jol nez ki, termeszetes. Az egyik olcsobb mutetek koze tartozik. $AUD1100fizetett, 4 honapja.
2010. júl. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!Az utolsó kommentelőnek hogy nemsokára blevágok remélhetőleg:) . Mégegyszer köszi
2010. júl. 12. 15:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a bajom... vagyis csak gondolom, még csak 16 vagyok, 20-25 éves korig még változhat az állam mérete... vagyis remélem :D
2010. okt. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, es 20 felett az arc lekeskenyedik, tehat allad jobban kiallhat, maskepp mutathat. Meg van egy par eved varni, azt maj eldontheted mikor a valtozasok az arcvonalban megszunnek.
2010. okt. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!