Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Most hogy covid miatt mindenho...

Most hogy covid miatt mindenhova maszkot kell hordanotok, még munkahelyre is, plázába is, hogy változott a sminkelési szokásotok?

Figyelt kérdés
Pl. kirúzsoztam magam múltkor és elmentem plázázni, senki nem látta és le is jött, ráadásul a maszk mindig alapozós lesz. Ti hogy sminkeltek a megváltozott helyzetben?

2020. okt. 22. 10:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

Ugyanúgy, mint eddig. Az utcán nem hordok maszkot. Munkahelyen sem kell szerencsére, mivel egyedül ülök egy irodában.

Az nem érdekel, hogy vásárlás közben látszik-e a rúzsom. Mosással pedig kijön belőle a púderfolt.

2020. okt. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
Nem kell sminkelni, vagy max a szemedet sminkeled ki, és ennyi. A bőrödnek is jó tesz egy make up detox.
2020. okt. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Kevesebbet használok rúzst, eddig az volt nálam az alap, amit még a Tescoba is felraktam. Most ugye oda felesleges, plázázás ugyanez. De ha a barátaimmal beülünk valahova, akkor ugyanúgy teszek fel, vigyázok rá a maszk alatt, a mosógép meg kihozza a nyomát. Más nem változott, alapozót eddig sem használtam.
2020. okt. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Faceshiedet hordok melóba, úgyhogy dettó mint előtte
2020. okt. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Rápúderezek a rúzsomra, így nem jön le amikor az utcán leveszem, vagy ha beülünk valahova.
2020. okt. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én abbahagytam a sminkelést. Egy kis hidratáló és kész is a "sminkem".
2020. okt. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%
Eddig se sminkeltem és most sem, szóval semmit :D
2020. okt. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Miss Endzsi ***** válasza:
77%
Ugyanúgy rúzsozok is.
2020. okt. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%
Nálam maradt minden a régi, a mindennapi sminkem korrektorból púderből áll meg néha rúzsból ha olyan kedvem van. Rúzsokból csak mattot használok, olyat ami nem hagy foltot úgyhogy ezzel sincs problémám.
2020. okt. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
82%

Rúzs szerintem felesleges! Az én alapozóm nem hagy foltot.


Én viszont kipattogzom a rohadt maszktól, pedig csak boltba, buszra, orvoshoz hordom, mégis, ennyi is elég... Gyűlölöm...

2020. okt. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!