Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen szemsminket hordozók a...

Milyen szemsminket hordozók a hétköznapokon, és milyet az ünnepeken?

Figyelt kérdés

2021. márc. 30. 22:32
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Nálam semmi különbség nincs, minden nap full glam :D Illetve talán ünnepekre mégis visszafogottabbat csinálok, nem érzem odaillőnek a neon színeket.
2021. márc. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt. Tus és szempillaspirál.
2021. márc. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz: kék szemcerka és fekete spirál.
2021. márc. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%

Hetkoznapok: En a szempillamat es a szemoldokomet megcsinaltatom, szoval azzal nem foglalkozok, van, hogy siman smink nelkul megyek ki emiatt. De amikor sminkelek, akkor vekony cicas tusvonal, nude, termeszetes szinu ruzs.


Unnepekre: Azert ilyenkor joval osszetettebb sminket keszitek. Altalaban csillogo szem sminket, erosebb ruzsokat hasznalok. Az arcomra kb. csak ilyenkor szoktam bb kremet, bronzositot stb. raki.

2021. márc. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én hétköznap (ha sminkelek) és ünnepeken is nagyjából ugyanazt használom: színes szemfesték és szemceruza, meg fekete spirál. Leginkább ezüst, bronz, lila, kék, rózsaszín színeket használok, ezek állnak jól. A fekete szemfesték (pl. tusvonal) nekem nem áll jól, így azt kerülöm. Hétköznap olyan is van, hogy csak szempillaspirált használok, de amúgy szeretem, ha a szemfestékem illik a ruhámhoz/kiegészítőimhez.

23/L

2021. márc. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Metionin ***** válasza:
100%
Én nem ünnepelek szinte semmit, így nekem ugyanaz az ünnepi smink is. Ha van kedvem, lazán kenem fel a színes szemhéjakat, színes szempillát, tusvonalat. Nálam pont ez a hétköznapi, sötétlila, fekete, sötétzöld, bordó, ezüst, minden játszik. Ha hivatalos helyre kell mennem pl. konferenciára akkor csinálok visszafogottabbat, halványabb, natúrabb szemhéjat szolidabb tusvonallal.
2021. márc. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt, a szemöldököm tetovált szóval azzal nincs sok dolgom, szempillaspirál, korrektor, szemhéjtus, szemhéjpúderrel meg mindig ugyanazt a "fazont2 viszem fel, ha valami egyszerűbbet akarok csinálni akkor nude színekkel, ha "glam" napom van vagy alkalomra megyek akkor bordóval, illetve ha valami fontosabb esemény egy picit jobban odafigyelek arra hogy szimmetrikus legyen az eredmény :D
2021. ápr. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!