Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Avon tanácsadóként bunkóság...

Avon tanácsadóként bunkóság kifizettetni a katalógust vagy a kismegrendelésit?

Figyelt kérdés

Katalógus 200 ft

Kismegrendelési: 400 ft


A szállítást nyilván fizetem én, ami posta pontra 270 ft


de én is pénzből élek, és mikor kér a csaj katalógust, de nem képes 3500-ért rendelni, kellemetlen ráfizetnem a rendelésére 600 forintot.


Bunkó lennék, ha felszámolnám neki?



2021. máj. 13. 14:54
A kérdező szavazást indított:
Bunkó vagy
Pénzből élsz
Nem tudom, csak szavazni akartam.
24 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
98%
Sose kertek meg tolem katalogusert penzt, pedig 4-5 ezzel is foglalkozo lanyt ismerek. Ha kerdeztem art, akkor is azt mondtak dehogyis nem kell. Mondjuk en utana vissza is adtam 2 nap mulva, o meg adta tovabb masnak.
2021. máj. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy 3500 Ft-ig ki kell fizetnie, ha afölött rendel, akkor nem.
2021. máj. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 én is ezt gondoltam mondani. Meg alapvetően szívesen adok katalógust, csak mivel ilyen keveset rendel, ezért merült ez fel bennem.
2021. máj. 13. 15:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Gondolom nem tudja, hogy téged ezért megsarcolnak. Engem pl. meglepett mikor ismerős mondta, hogy minden vacak szatyorért meg reklám kacatért fizetnie kell.

Mondd, hogy neked ez ennyibe kerül, szívesen odaadod 1-2 napra, hogy megnézze, de kéred vissza, mert másnak is oda szeretnéd adni, hátha rendelnek többen. Ha neki ez így nem jó, meg el akarja tenni (de mégis minek tenné), akkor fizettesd ki.

Neked lehet evidens a rendszer, de annak, akit nem paliztak be mlm-es marhaságokra, az nem tudja, hogy nem ingyen van a reklámanyag se. Szóval nem kell udvariaskodni.

2021. máj. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 szerintem sem tudja, bár említettem egyszer már neki, hogy nekem fizetnem kell a katalógusért, mert csak egyet kapok ingyen, ami ugye a sajátom, de szerintem nem jegyezte meg, vagy eddig nem érdekelte, mert nem fizettettem ki vele.
2021. máj. 14. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!