Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan sminkeljek első randira...

Hogyan sminkeljek első randira? Valami olyat szeretnék, ami nem túl kihívó. Fekete hajam van, világosbarna szemem és kreol bőröm, az arcom hosszúkás.

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 21:59
 1/7 A kérdező kommentje:
ja és 17 éves vagyok.
2010. aug. 24. 22:00
 2/7 anonim ***** válasza:
10%
szolidan, de nekem tökmindegy
2010. aug. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem, de ez persze csak az én egyéni véleményem, hogy ne térj el a megszokottól. Légy önmagad. Egy fekete szemceruza, esetleg szempillaspirál, egy kis alapozó kell, semmi több. Nem szeretik annyira a pasik, ha tele vagy vakolattal.

A fő, légy természetes.

2010. aug. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem meg szempillaspirál meg szájfény elég.igy a leírtakból szép lehet smink nélkül is :)
2010. aug. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*lehetsz
2010. aug. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
olyan sminket tegyél fel, amit a második meg a sokadik randin is produkálni tudsz, különben majd nem ismer fel a csávód a randi helyszínén :P
2010. aug. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vmi nagyon natúrt. Megpróbáltalak elképzelni-sztem jól állna neked egy teljesen natúr bézses-világosbarnás-melegbarnás szem, esetleg némi nem túl csillogó, barnásabb tónusú arannyal... de lehet, hogy az is elég, ha kihúzod a szemedet nem túl erősen szemhéjcerkával. Pirosítónak ehhez vmi barackos árnyalatot választanék (ha egyáltalán), szájra egy természetes, nem túl sötét barackos vagy rózsaszínes (melegebb tónusú) vagy esetleg vmi nem túl extrém, lágy barnát. Ja meg persze alapozó, púder, korrektor, ha szükséges.
2010. aug. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!