Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha elmegyek egy boltba gyűrűke...

Ha elmegyek egy boltba gyűrűket próbálgatni, akkor megmondják a gyűrűméretem?

Figyelt kérdés
Neten néztem ki egy darabot, azt szeretném megrendelni, de nem tudom a méretem

2021. szept. 28. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha megkérded.
2021. szept. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is így rendeltem meg a netről a gyűrűt, amit kinéztem: bementem egy ékszerüzletbe, és megkértem az eladót, hogy segítsen a méret meghatározásában. Rendes volt, megengedte, hogy párat felpróbaljak, nem fognak elzavarni téged sem 😁
2021. szept. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Renden, köszönöm.

Őszintén kicsit szégyellem, hogy bemegyek egy boltba, csak hogy megnézzék ingyen a gyűrűméretem, és nem vásárlok ott semmit. 😅

2021. szept. 28. 20:14
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A gyűrűk mérete a kialakítástól is függ, ha keskeny, akkor kisebb is jó, ha széles akkor nagyobb kell.



De lehet kapni gyűrű méretező műanyag karikákat, amivel otthon is be tudod mérni

2021. szept. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!