Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szalagavatón hogy hozzam ki...

Szalagavatón hogy hozzam ki magamból a legtöbbet? Lány vagyok

Figyelt kérdés

Nem akarok semmit sem túlzásba vinni, teljesen átlagos szeretnék lenni, de azért örülnék annak is ha szép lennék. Ha rövid a hajam akkor kivasaljam majd? Még ezt sem tudom.

Valami különlegest szeretnék, majdnem mindenkinek konty lesz vagy hullámos. Sminknek egy alapozót terveztem, halvány pirositóval és egy szép szájfénnyel. Még sosem vettem részt ilyenen, kicsi a mellem így azt sem tudom a fehér ruha milyen legyen. Aki esetleg táncolt már, segítene egy kicsit?


2021. okt. 15. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
6%
Nincsenek barátnőid, akikkel ezt meg tudnád beszélni?
2021. okt. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

Jelentkezz be kozmetikushoz, ő nagyon szép sminket tud neked csinálni. Illetve nézhetsz neten alkalmi frizurát rövid hajból, aztán aznapra bejelentkezel fodrászhoz, ha valami extrát találtál.

Ruhából például nyakbakötős vagy a "csőtop" szerű felsőrészes jó választás lehet.

2021. okt. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
98%

A 2-es válaszoló a lényeges részét szerintem le írta, de ne felejtsd el az ékszereket sem, az adja az igazi borsát a szép öltözetnek (amivel kapcsolatban érdemes megnézned hogy milyen alkat vagy, alma, körte, háromszög, fordított háromszög, stb. mert így könnyebb lesz stílusodhoz illő ruhát találnod ami kiemeli az előnyös részeidet) nyaklánc, karkötők, gyűrűk, ami tetszik. Illetve nem tudom a színekkel mennyire vagy otthon de be linkelem ezt a weboldalt, hogy a sminkeddel is minnél jobban kiemelhesd a szépségedet : [link]


Hajjal kapcsolatban csak annyit hogy ott is érdemes megnézni mi illene legjobban az arcformádhoz, de néhány visszafogott hullám a kiengedett rövid hajhoz, oldalra fésülve általában jól szokott állni a rövid hajú lányoknak (bár nem tudom mennyire rövid a hajad... és még tippnek annyi hogy ha unalmasnak találnád, néhány mintás, szép csattal mindig fel lehet dobni a legegyszerűbb frizurákat is).


Tánc miatt ne aggódj, általában a sulik fel szoktak bérelni egy tánctanárt hogy be tanítsa a koreográfiát (a tesóm sulijánál legalábbis így volt, a mi művész sulinkban van külön tánctanár)


Remek szórakozást a szalagavatódhoz, csak egyszer van, élvezd ki. :)

2021. okt. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Huu köszönöm szépen nektek a tanácsokat. Most adtatok egy kis önbizalmat. Ékszernek csak fülbevalót szeretnék viselni, de majd még kiderül.
2021. okt. 15. 20:38
 5/5 anonim ***** válasza:
86%

Sminknek én valami egyszerűt javaslok, nem kell sminkeshez menni mint ahogy valaki fentebb javasolta.

Amikor nekem volt szallagavatom sok lány nagyon túlzásba vitte a dolgot és elég érdekesen méztek ki+ nagyon figyelj arra hogy az alapozó jó legyen színben mert a fotókon nagyon tud latszani ha eltér az alap bőr színedtől

2021. okt. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!