Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyit fizetsz a körmödért,...

Mennyit fizetsz a körmödért, és hétköznapra kb milyet szoktál kérni? (Van-e rajta minta, kő, csillám, több szín stb)

Figyelt kérdés

2022. jan. 22. 23:23
A kérdező szavazást indított:
3000 alatt
4-5000
6-7000
8-10 e
10-15 között
15 fölött
nem fizetek értük (pl otthon csinálom, vagy pl kolléga, barátnő csinálja nekem)
30 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Magamnak csinálok gél lakkot, kő, matrica, csillám szokott lenni rajta. Elég ritkán veszek új dolgokat hozzá, így olcsón kijön.
2022. jan. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Pinterest a legjobb barátom, mióta körmöshöz járok, kétszer egyforma még nem volt. :D

A giccset nem szeretem, több szín és/vagy 2 körmön minta. Kő max apró, ha illik a mintába, csillám inkább ünnepek közeledtével.

2022. jan. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
5 éve járok rendszeresen kormoshoz(3 hetente) én elég visszafogott párti vagyok. Általában francia, milky white, milky rose, babyboomer és épphogy túl lóg az ujjbegyemen, mindig erősített gél lakk van rajta és 4000ft
2022. jan. 23. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 hetente járok körmöshöz, borravalóval együtt 5000 Ft-ot szoktam fizetni. Nekem egyszerű stílusom van, mindenben. Általában a nude, vagy hasonló színeket kedvelem, de most például 2 színű csillogós, sötétkék és bézs. Szoktam kérni matricát, vagy köveket is, attól függ, de sosem csicsás. Egyszerű, na. A körmösöm csak Zsófis körömnek hívja. :D
2022. jan. 23. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Zselés körmöm van (M-es méret), 4 hetente járok és 5300Ft-ot szoktam fizetni. A köveket és a csillámot nem szeretem, mert ha leesik vagy elkezd kopni nagyon zavar. A körmösöm nagyon szép mintákat csinál, így azt gyakran kérek.
2022. jan. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Metionin ***** válasza:
100%
Otthon csinálok polygelt, amire sima lakkot kenek. Általában sötét színeket használok, vagy világosabb alapon fekete mintákat készítek és kis méretű mandula alakú szokott lenni, kb amilyenre a saját körmömet növeszteném, ha nem törne le egy szélfújásra. Gyakran csinálom valamilyen színből fekete átmenetesre. A köveket meg ilyesmiket nem szeretem, a mintákat nyomdázom.
2022. jan. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Semennyit. Gyárilag 1,5-2 centis körmeim vannak.
2022. jan. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Eleve hosszú a körmöm, szóval csak magamnak lakkozom. Piros vagy bordó színe van már évek óta.
2022. jan. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Termeszetesen hosszu kormeim vannak, itthon szoktam lakkozni oket sima, mezei lakkal.
2022. jan. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!