Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A szemöldök piercing tényleg...

A szemöldök piercing tényleg kivétel nélkül, mindenkinek kilökődik?

Figyelt kérdés
Ki akartam szuratni a szemöldökömet, de a szalonban azt mondták, megcsinálhatják, de idővel ez a fajta piercing mindenkinél kilökődik. Ez tényleg így van? Azt olvastam már, hogy hajlamosabb lehet rá, mivel felszíni ékszer, de tényleg minden embernél?

2022. ápr. 14. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet ilyen szinten általánosítani szerintem. Nem mindenkinek lökődik/szakad ki.

(Ínyféknél is mindig elmondják, az tényleg hajlamos kiszakadni. Nálam mégsem szakadt ki, pedig 3 éve szúrattam.)

2022. ápr. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem lökődött ki.
2022. ápr. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Van ismerősöm, akinek több mint 10 éve gond nélkül megvan. Nekem többször volt már szúrva, de sajna mindig lett vele valami, így kiszedtem. Ha megfelelő mélységre van szúrva megfelelő hosszú szárral és jól van kezelve, ápolva, akkor elvileg nem lökődik ki (kivéve, ha belekapsz többször, erősen megrántja valami, stb fizikai behatások miatt).

Ugyan ez igaz a legtöbb felületi ékszerre, microdermalra egyaránt. Van akinek megmarad szépen, van akinek nem.

Elméltileg U száras ékszerre megmaradna, de szemöldöknél eléggé macerás lenne azzal szúrni.

2022. ápr. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem régóta megvan. Nekem hamar begyógyult. Nem fáj. Nem veszem úgy észre mintha egyre kiljebb lenne. Ez a sok piercingem egyike néha még el is felejtem, hogy van egyáltalán.
2022. ápr. 25. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!