Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen szemöldök tetoválás...

Milyen szemöldök tetoválás lenne jó?

Figyelt kérdés
Világos bőröm van,a hajam eredeti színe is világos,de feketére van festve.A szemöldököm nem látszik,mert világos,és kevés is van,ezért mindig meg kell "rajzolnom",de utálom minden nap,ezért gondoltam szemöldök tetoválásra.De nem tudom hogy milyenek vannak,színben. És még tapasztalatokra is kíváncsi lennék ezzel kapcsolatban.
2010. okt. 22. 08:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Fekete hajhoz szerintem inkább fekete szemöldök illik,vagy esteleg sötétbarna,ugyanis ha egy nagyon eltérő színt választasz a hajad mellé az hülyén néz ki.Egyébként egy jó tanács:Jól gondold meg a tetoválást.Nem tudom tudod-e,de körülbelül ha jól emlékszem 2-3 évente újra kell tetováltatni mert lekopik.Egyik ismerősöm azt mondta,hogy az egyik ismerőse (:P)tetováltatta a szemöldökét,elvileg feketét akart de egy idő után kikékült és csúnya lett,meg talán mintha azt is mondta volna,hogy visszaakarta növeszteni az eredeti szemöldökét de már nem nő vissza telljesen.Persze ez csak egy példa,lehet rossz tetoválóhoz ment..
2010. okt. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
jajj szerintem ne tetolváltass, nagyon gáz...Inkább fesd be azt a kicsit ami van, legalább valemennyire természetes lesz. Vagy ha godnolod cserélhetünk szemöldököt :D, nekem pont az a bajom, hogy sötét, emiatt nem tudom világosszőkére festeni a hajam.
2010. okt. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne tetováltass, mert ha hajszínt váltasz, necces lesz...

Kozmetikussal festesd, az is jó.

2010. okt. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,sokat segített,mert már nem akarom tetováltattni.Elég rossz lenne ha elrontanák ,vagy ha pár év múlva kéken festene a szemöldököm.Szerintem is inkább a festés marad.
2010. okt. 23. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!