Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol találok oktatóanyagot/tanf...

Hol találok oktatóanyagot/tanfolyamot erősített géllakk otthoni készítéséhez?

Figyelt kérdés
Szeretném megtanulni az erősített géllakk készítését. Nem profi módon, kereskedelmi céllal, hanem csak magamnak csinálnám, de azért szeretném minél jobban, szebben csinálni. Tudtok hozzá ajánlani online vagy személyes videóanyagot, tanfolyamot ajánlani? Amit eddig Youtube-on találtam, az kevésnek érződik. Nyitott vagyok fizetős tartalomra is, amennyiben jó az ár-érték aránya és nincs durván elszállva. Illetve szeretnék még kérni listát is s szükséges eszközökről (mindenről, az ollótól, ecsetektől kezdve 0-ról), és arról, honnan érdemes megrendelni ezeket. Korábban volt már rajta géllakk egy időben, de ahova most költöztem, ott olyan drágák a körmösök és nem feltétlen annyival jobbak, hogy arra gondoltam, beruházok és csinálom magamnak, inkább töredékéért (eleinte kicsit bénábban nyilván) magamnak oldanám meg. Előre is köszönöm, ha tudtok segíteni!

#gél lakk #erősített géllakk #géllak otthon #géllakk tanfolyam #géllakk készítése otthon #géllakk eszközök
márc. 17. 10:51
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!