Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Pasik! Nektek mennyire fér...

Pasik! Nektek mennyire fér bele a műköröm egy nőn?

Figyelt kérdés

ápr. 7. 16:31
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
55%
A máköröm egy olyan külső jegy, ami következtetni enged a jellemre. Erre alapozva én köszönöm, nem kérek belőle. Nálam egyértelműen hendikeppel indul mindenki, akinek van. Itt nem csak párkapcsolati vonatkozásra kell gondolni, hanem sima emberi mivoltra is utalok vagy szakmai kapcsolatokra-
ápr. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
46%
Nekem géllakkom van, a pasik meg se mondják. Aki meg emiatt elítél, az nem veszteség.
ápr. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
50%
Nem jön be.
ápr. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
48%
Nagyon bejön, főleg ha egy puha kéz is jár mellé, aminek az érintése okoz némi örömet 1-2 helyen.
ápr. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Inkább negatív, de ha valami kisebb akkor oké. Az ilyen csicsás karmok nagyon prosztók.
ápr. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
75%

Női oldalról írok. Azt figyeltem meg, hogy a férfiaknak vagy totál semleges (szerintem meg sem tudják mondani, csak úgy ránézésre mi a különbség a sima körömlakk, a géllak meg a zselés épített műköröm között. Persze most nem a szélsőséges nagy csicsás műkörmökről beszélek) vagy pedig hisztiznek miatta de ezt sem a kinézete miatt hanem mert pusztán ott a tudat, hogy jaj mű.


Én a stresszből fakadó körömrágásom miatt csináltattam

Most tök szépek a kezeim, és meg is szűnt a körömrágásom, bőrtépkedésem. Ugyan úgy gyúrok műkörömel is tésztát meg festek olaj képeket..stb mint elöte. Nem zavar semmiben pedig nagyobb L-es mêretűek.

Páromnak tetszik szóval a többi férfi hisztikêje meg hidegen hagy.


Aki meg emiatt negatívan megítêl valakit...hát az az ember annyit is ér. Felszínes.

ápr. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
15%

Kedves utolsó: a stresszkezelésnek nem ez a módja, ha rágod a körmöd, műkörmöt csináltatsz, hanem az, hogy feldolgozod azt az eseményt, ami a stresszt okozza.


Nálam családi háttérből kifolyólag jól érzékelhető, ha valaki műkörmözik, éppen ezért fel is ismerem, s ennek alapján is tudom mondani, hogy a kompetens emberek köréből ignorálom.

ápr. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 17-es válaszoló.

Aktívan jártam pszichológushoz hogy dolgozzak a stressz kezelésemen. De pl a műköröm teljesen praktikusan megoldotta a kényszeres bőrtépkedésemről és körömrágásomról való leszokást.


Attól, hogy a te mikrokörnyezetedben valami sémára felfigyeltél még nem kell más emberekre is az adott sémát általánosítani.

Pláne nem kénne más emberek életében vájkálnod hogy mint meg hogyan kénne a stressz kezeléshez állniuk.

Na további szép napot!

ápr. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Csak, ha nem kirívóan nagy.
ápr. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
A legtöbb pasi fel se ismeri hogy melyik köröm mű és melyik nem, a logika legtöbbször annyi hogy rövid = igazi és hosszú = mű. :D
ápr. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!