Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a jobb, a porcelán...

Melyik a jobb, a porcelán vagy a zselés műköröm?

Figyelt kérdés
melyikkel milyen tapasztalataitok vannak, melyik strapabíróbb?
2008. jan. 30. 00:53
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem a porcelán jobb, nekem az jobban tetszik és szerintem strapabíróbb is.
2008. jan. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A porcelán nekem is jobban tetszik,de egyszer leszakította a saját körmöm is,azóta gyorsan el is felejtettem. Nem csak én jártam így... Elég veszélyes!
2008. jan. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van műkörmöm. Én mindíg zseléset rakatok. Puhább, mint a porcelán, így nem is törik olyan könnyen. Másik előnye: nincs oldószere. Szóval ha belenyúlsz a körömlakklemosóba pl semmi sem történik. Szerintem jobb.
2008. jan. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A porcelán akkor jobb, ha nem akarod túl sokáig csak egy egy eseményre. Van egy oldószere amivel teljesen lejön és nem kell l reszelni a körmödig. De könnyen reped és törik le. A zselé strapábírobb, de reszelve szedik le, és elég rossz a körömnek. A porcelán nekem mindig egy nagyobb ütéstöl végig repedt.

De a körmöm is változott. Nekem 5 évig volt mükörmöm, és volt olyan hogy a tippet ledobta egy hét alatt, ekkor csak építettet tudtak felrakni aztán kb 2 év múlva kipróbáltam megint a tippet, és szépen fent maradt, és ugyanaz a körmös volt nagy tapasztalattal. sose szidtam mert frankón megcsinálta, az én körmöm zsirossága változott.

2008. jan. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem zselés van és meg vagyok vele elégedve.Sztem strapabíró mert én mindent csinálok vele(főzök,takarítok,kertészkedek) és nem törik le.Persze fontos hogy jó műkörmöst találj,mert anélkül egyik sem tartós.
2008. febr. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
69%
NEKEM PORCELÁN VAN,ÉS OLYAN HELYEN DOLGOZOK VELE,AHOL APRÓ DOLGOKAT KELL SZERELNI,ÜTÖGETNI,ÖSSZECSAPOM,IDE-ODA BESZORUL,ÉS MÉGSEM TÖRIK LE!ÚGYHOGY ÉN NEMTUDOM....A HUGOMNAK A TIPES-ZSELÉS 1 HÉTIG NEM MARADT MEG,SZTEM NEM SOKAT ÉR.DEHÁT BIZTOS MINDENKINÉL MÁS EZ IS,MINT MINDEN...
2008. szept. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!