Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol tudnék venni sötétben...

Hol tudnék venni sötétben világító körömlakkot? Milyen márkában van?

Figyelt kérdés

Kb mennyibe kerülnek?

MI a különbség az uv fényben világító és a sötétben világító lakk között?Az uv fényes milyen?


2011. febr. 14. 23:19
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Vagy valami világító port,amit belekeverhetek a lakkba.
2011. febr. 14. 23:19
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem néha sikerül felkennem olyan lakkot - nem direkt - ami "világít" a szoláriumban. :) Hogy az pontosan milyen, azt nem tudom. Viszont a Moyra-nak biztosan van fluoreszkálós lakkaja, és az olcsó is.

A különbség: az egyik fény hatására más színre vált és "világít" a másik meg fény hatására feltöltődik és úgy fluoreszkál. Az első csak addig tart, míg megvilágítod az uv lámpával, a másik nem.

2011. febr. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mármint a másik, ami fluoreszkál "feltöltődik" és addig világít, míg "le nem merül". Jézusom, lemerül a körömlakk. Bocsánat, biztos érted, csak én már nem tudok fogalmazni. Megyek, elteszem magam holnapra. :)
2011. febr. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Az uv lakkok csak uv fényben világítanak, pl buliban. A sötétben "világító" értelemszerűen sötétben, amit előttem is leírtak. Ha uv-s lakkot szeretnél, akkor pl moyra, vagy a Lovely-nek is vannak ilyen árnyalatai, nekem a 300-as lovely lakkom narancssárgán világít uv fényben.

De műkörmös zselék között is van olyan, ami világít, pl a crystal nails fényzselé, és a crystal nails kaméleon zselé flash nevű sorozata.

[link]

2011. febr. 15. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem Manhattan lakkom van az első fajtából, kék színű és UV fényben fehér. Régen vettem már, ugyanannyi volt mint a sima Manhattan lakkok.

A második fajtára én is kíváncsi lennék, hogy drogériákban árulnak-e, emiatt műkörmöshöz nem fogok elmenni.

2011. febr. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
sötétben világítós körömlakkot a lufiparty.hu-n rendelhetsz, de csak regisztrációval lehet rendelni.Az oldal keresőjébe csak annyit kell beírni, hogy körömlakk és már ki is dobja a választékokat.(sajnos venni nem lehet mert nincsen raktáron)uv fényben világítósat meg a Müller drogériában lehet vásárolni.
2011. júl. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

[link]

nem tudja valaki hogy hogy kell használni? UV lámpa kell hozzá?

2012. febr. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

[link]

Én innen fogok rendelni, ezek a körömlakkok uv fényre világítanak, pl buliba. És az a jó bennünk,hogy olyan színűen világítanak mint a körömlakk valójában. Ami a sötétben világít,abba gondolom valami foszforeszkálós cucc van, de olyat még nem láttam sehol. Érdeklődj utána neten! :)

2012. júl. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
én a 7végén Balatonlellén vettem egy bazárostól,több színben is volt,rózsaszín,narancs,és zöld...ma kipróbáltam,és mikor jól feltöltődik a fényen,nagyon jól világít.rose nails a neve,sztem nem nagy márka,100-ftosokban nézzszét,én 400ft-ért vettem.
2012. aug. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én is 100 ft-osban vettem 450 volt :)
2012. aug. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!