Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nekem viszonylag nagy a...

Nekem viszonylag nagy a szemem hogyan kellene úgy sminkelnem hogy kisebbnek tűnjön és a barna szememhez milyen színekkel?

Figyelt kérdés
2008. febr. 1. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
sötét szinekkel,csoki barna,sötét szürke stb,de semmiképp rozsa vagy kék szinek
2008. febr. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is igen nagy barna szemeim vannak. és a kdvenc sminkem a babakék árnyalat, és a rózsaszín. de mostanában a zöld is. szerencsére nem mondta senki, hogy nem jó. SŐT... tetszik mindenkinek.vagy halvényan (kék, rózsaszín) az egész szemhéjadat fesd ki, és szemillaspirál sem árt, és a fekete szemceruzával az alsó legbelső vonalat huzd ki.

Vagy amit inkább használok: zsöldes csillogós szemhélyceruzával húzz egy szép vonalat a szehélyon a szempilla közvetlen tövében, és fekete szempilla spirál, és fekete szemceruzával alul.de persze a hasonló szinek se rossz: pl: lila, narancssárga. de semmiképp: piros, c.sárga,

2008. febr. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
fekete kontúr szemceruzával vagy szemhéjtussal felül és belül. szempillaspirál, és kész is az utcai szem-smink.
2008. febr. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kéne hogy kisebbnek tűnjön,mert a pasik imádják a nagy szemeket.Nekem is az van és eddig mindig bókokat kaptam.
2008. febr. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!