Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik az a márka, amiből jó...

Melyik az a márka, amiből jó minőségű és olcsó?

Figyelt kérdés
az történt velem, h volt egy nagyon jó felszereltségű smink táskám, mindenhová magammal vittem. egyszer az lb-mel bulit csináltunk nála, és én vittem a kis sminktáskámat. ott hagytam a tükör előtt, mert már jöttek a vendégek, és nem volt időm elrakni... amikor másnap reggel takarítottuk a buli maradványait, a smink táskám már nem volt ott... megvenném ugyanazt ami benne volt, csak azt 3 év a szedtem össze, és akkor még jobb voltam az anyagi helyzetünk....
2011. febr. 27. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Essence.
2011. febr. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
határozottan Essence
2011. febr. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
essence vagy miss rosé
2011. febr. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Essence
2011. febr. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen essence.Vagy alapozóból ajánlom az Oriflames Giordani Gold-ot akciósan 2000 körül van,és nagyon erősen természetesen fed.Szempillaspirálból Maybelline Colossal vízálló 1700 és ez is tökéletes.Ajánlom figyelmedbe:

[link]

[link]

Valamikor nagyon jót tudsz spórolni a 2.linken lévő oldalon.És a Coastal Scents is nagyon jól megéri az árát ha kiszámolod.15 korrektor 5.500 vagyis 1 db 300-400 körül van.Szemhéjpúder 88 színű 5.890 vagyis 1 db 70 ft:)

Szerintem iszonyatosan megéri,főleg hogy erősek,tartósak és egy életre elég lesz:)

2011. febr. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szia! Eloszoris sajnalom a tortenteket. Szerintem az Essence, Miss Sporty es az Oriflame/Avon termekek kozott is talalsz jo minosegu es olcso cuccokat. :)
2011. febr. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Essence, Catrice
2011. febr. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Uh, ez űber gáz! Biztos valami csaj nyúlhatta le, pasi minek, nem (?) Szóval én a helyedben nem a kommersz drogériás cuccokkal kezdeném újra, hanem a Make Up Plaza-ban (makeuplaza hu) áruházban vásárolnék be. Nagyon jók az árak és szuperek a termékek. Még táskájuk is van, szerintem nagyon korrekt árakon. Nagy a választék és számtalan híres terméket be tudsz náluk szerezni olcsóbban vagy olyan árban, mint a fentebb említettek.
2012. máj. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!