Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 12 évesen a suliba használjak...

Marcsi1998 kérdése:

12 évesen a suliba használjak szájfényt?

Figyelt kérdés
de csak halványan akarom
2011. márc. 1. 18:47
 1/9 anonim ***** válasza:
nyugodtan!
2011. márc. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Persze, bár az ajakápolók vagy a színezett ajakápolók még jobbak, azok nem ragadnak.
2011. márc. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nekem annak idején szóltak a a csillogós labelloért...pedig nem volt semmi extra. Nem hiszem hogy az általánosban ettől kurvulnak el.

mehet, úgyis szólnak ha nem lehet

2011. márc. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
inkább ajakápolót használj,sokkal jobb
2011. márc. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk az igazgató ha meglátná: Páros lábbal rúgna ki a suliból. Nálunk már azért szól ha rövidebb egy kicsit a pólód a normálnál. De szerintem ajakápolót használj.
2011. márc. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát, ha abból indulok ki, hogy nekem még a nap által kiszőkült hajam miatt is szóltak 16 évesen, mert azt hitték, festetem...

Ha meg abból, hogy mit látok, ha elmegyek plázázni...akkor nyugodtan :)

2011. márc. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
persze nyugottan
2011. márc. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
hát ha eddig megszóltak másokat miatta, hagyjad, de szerintem ez nem akkora cucc, próbáld meg, max. rádszólnak, hogy ne, akkor majd vársz gimiig:P
2011. márc. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze, nyugodtan! :)
2011. dec. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!