Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek 13 évesen használj...

Marcsi1998 kérdése:

Szerintetek 13 évesen használjak púdert?

Figyelt kérdés
Mivel van egy pár bőrhibám és azokat szeretném egy kicsit elüntetni vagy elhalványítani
2011. okt. 15. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Én most kezdtem pár hónapja, hasonló okok miatt. Sajnos azt tapasztalom, hogy mióta púdert használok, azóta még több pattanásom és miteszerem van. Úgyhogy csak nagyon keveset teszek fel, és nem minden nap. Szerintem inkább használj korrektort, sokkal jobb mint a púder :)
2011. okt. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És mennyiért tudok korrekort venni?
2011. okt. 15. 11:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! szerintem ne használj púdert, mert nagyon eltömíti a pórusokat és tényleg több pattit csinál. Korrektort bármelyik drogériában tudsz venni, ajánlom az essence-t (rossmann, müller) kb 600-700 Ft egy korrektor. Az ujjaddal alaposan dolgozd el a bőrhibáidon, és nem is fognak látszani! Ha a bőröd fénylik egy idő után, zsíros, akkor vegyél mattosító papírt, amivel leitatgatod a zsírt az arcodról, és matt lesz utána. Ezt is a rossmannban lehet venni, pl essence márkában, de van lovely is 450 ft körül. Remélem segítettem! Ja, és az arcápolás is nagyon fontos: ajánlom, menj el egy kozmetikushoz, aki elmondja, milyen krémeket, arclemosókat használj.
2011. okt. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A legolcsóbb korrektor 390ft :) Ez dm-ben kapható, Balea márkájú. Nekem ez is tökéletesen fed.
2011. okt. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
siman
2011. okt. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!