Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tetováltatni szeretnék....

Tetováltatni szeretnék. Segitenétek megtalálni az ideális idézetet?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, szeretem az életről szóló szövegeket. ,bibilai idézeteket, szerelmes (komolyabbakat nem nyálasakat), aki tud valami jot léci irja meg :)
2011. márc. 20. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha úgy akarsz tetováltatni, hogy nem is tudod, mit, az gáz és lenézett az értelmesebb emberek körében.
2011. márc. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
van már 3 idézet ami nagyon megfogott de mágis csak jobb düllőre jutni :)
2011. márc. 20. 18:24
 3/7 anonim válasza:
Osztom az előttem szóló véleményét,divatból ne tetováltass. Ha még azt sem tudod mit akarsz, jobb ha nem teszed. Ez tipikusan olyan dolog, mintha órákat gondolkodnál mit posztolj facebook-ra, csak hogy jó fejnek tűnj...
2011. márc. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

ez olyan h apuu akarok egy 20 000est, kinéztem csomo jo dolgot tok regota vagyok ra.

- és mit néztél ki?

-majd még végiggondolom mer faszomtuggya.

2011. márc. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem így inkább ne is csináltass. semmi értelme így...
2011. márc. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem ez a kedvencem: "Töröld meg a szemed hogy lásd ahogy összetörnek előtted az álmaid."
2011. márc. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tetoválást, főleg idézetet csak akkor van értelme csináltatni, ha számodra van személyes jelentése... Nekem pl. ez a három lenne:


"Mindörökké felelőssé válsz azért, amit megszelidítettél." - franciául, kis herceggel és rókával.


"Color my life with the chaos of trouble" - valami egyszerű, de szép betűtípussal.


"I'm the queen of wishful thinking" - eredeti dalszövegben _king_, de mivel lány vagyok, módosítanám.


22L

2011. márc. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!