Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A ragasztó az oka vagy én...

A ragasztó az oka vagy én vagyok béna? :S

Figyelt kérdés
Vettem 3 műszempillát az egyik kicsit márkásabb, de igazából annak a ragasztója se valami fényes... Hallottam a Duo nevű műszemppilla ragasztóról, de még nem jutottam el odáig h lenne időm megvenni... szerintetek én vagyok a béna vagy a ragasztó az oka?? ha igen tudnátok ötleteket,tanácsokat esetleg videót adni/linkelni a műszempilla felragasztásáról??(már Dorka műszempillás videóját láttam ha valaki azt akarná idelinkelni :D)
2011. márc. 21. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:
A műszempilla tövére nyomsz ragasztót, és a szempillád tövére helyezed, az meg odaragad, ennyi. Véletlenül nem egész sor műszempillával próbálkoztál? Tehát nem szálas, meg tincses, hanem komplett szempillasor? Mert akkor ketté, vagy háromba kell vágni, és úgy felragasztani. Remélem érted.
2011. márc. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom elképzelni neked miért nem sikerül. Én essence műszempillát és annak a ragasztóját(szóval nem egy márkás cucc) használom és nagyon jó, tartós is. Nekem sokáig azért nem sikerült felraknom, mert nem tudtam, hogy egy két percig száradnia kell a műszempillákon a ragasztónak és csak utána lehet felrakni a szempilláid tövébe. Igazándiból, ha betartod amit Dorka mond, akkor sikerülnie kell. Többet én se tudok mondani.

25N

2011. márc. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne legyen zsíros a bőröd, bár gondolom van rajta szemhéjpúder, de ha ceruzával kihúztad előtte a szemed, lehet az kicsit zsírosabb, mint kéne.

Tegyél a kézfejedre egy csepp ragasztót, azon húzd végig a megfelelőre vágott műszempillát, kicsit hagyd száradni és azután tedd a helyére, kicsit nyomkodd oda csipesszel, vagy valami célszerszámmal. :D

Ha így nem jó, akkor próbáld ki a másik ragasztót, hátha :D

2011. márc. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!