Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Láttatok már olyat, hogy...

Láttatok már olyat, hogy valakire testragasztóval ékszert ragasztottak fel fel valahova? (nem csillámokra és strasszokra gondolok) Hogy lehet ezt megoldani? Milyen ékszer kell hozzá és milyen ragasztó? Hol kapnék?

Figyelt kérdés
Mondjuk a nyaka alá, mintha nyaklánc lenne egy kis ékszert felhelyeztek (laposat, ami a bőrre ráfekszik) és ugye nincs lánc, de azt a hatást kelti! Nem a csillámokra meg strasszkövekre gondolok, amit szinte minden kozmetikus tud! Egyik oktatómnak volt ilyen a bal kulcs csontja felett kicsivel, egy holdacska volt és mintha nyaklánca lett volna, úgy nézett ki, többször is feltette, ha kedve volt hozzá. Annyit mondott, hogy Amerikából származik az ötlet, de többet szeretnék tudni! Lécci írjatok mit tudtok a megvalósításról! Köszi!
2011. szept. 5. 22:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Az is strassz, csak nem pici, hanem nagy. hobby boltban keress.
2011. szept. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hobby boltban szerintem is kapsz ékszereket. Ragasztónak én esetleg a DUO ragasztóját ajánlom, vagy sebkészítő latexet, de azzal vigyázni kell, nem hordanám egész nap. Duo-t viszont bátran, csak nem tudom testre hogyan hat.. általában arcra azzal ragasztanak ( nem strasszköveket, hanem mittudomén álarcot vagy akármit )
2011. szept. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!