Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Valaki ismer valamilyen...

Valaki ismer valamilyen tartós körömlakkot, amit merne is ajánlani?

Figyelt kérdés

Van ilyen márka egyáltalán?! :D

Elsősorban olyan válaszolótól kérdezném aki már tapasztalta. Mert nekem is van 10napos; 7 napos; 20mp alatt megszáradó, de szinte harmadik nap elkezdenek leperegni... esetleg van valakinek valami tippje?

Köszönöm előre is :)


2011. ápr. 27. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyit áldozol rá..

A Chanel-ek elég jók:D

2011. ápr. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én egy 100ft-osban vettem egyet, ami kínai és Lora a márkája, egy hét után kezdett lekopni,(persze mindig használok a tetejére átlátszó lakkot is), a végén már levakartam, de tényleg tartós volt és 300ft körül volt az ára.
2011. ápr. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ramcse válasza:

Sissi,Moyra.Gyógynövényben.245ft.

100ft-os boltban Lora.250.ft

2011. ápr. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

a pénz annyira nem kérdés, csak lenne már egy normális... van miss sporty, loreal, rimmel, maybelline, essence, dm-es. de semmi...

amúgy ezektől az ismeretlen nevűekről úgy tudom hogy körömgombát okozhatnak :S

köszönöm a válaszokat, még jöhetnek :)

2011. ápr. 28. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!