Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit csináljak, hogy anyum...

Mit csináljak, hogy anyum megengedje a piercinget?

Figyelt kérdés
Szeretnék orrpiercinget, de anyum nem engedi. Hallottam már mágneses orrpiercingről de anyumnak ez ellen is van kifogása és mellesleg nem tudom hol lehet ilyet kapni... Akiket eddig megkérdeztem nem tudták.
2008. febr. 15. 17:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
19%
Az orrban szerintem gusztustalan. Takony, fika, megfázás... Inkább már legyen a köldöködben vagy szemöldök..
2008. febr. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Azért az orromba akarok, mert az mindig látszik, a köldök piercinget meg csak nyáron meg strandon tudom "mutogatni". Szerintem nem gusztustalan.
2008. febr. 15. 19:31
 3/16 anonim ***** válasza:
16%
nekem is van koldokprcingem pedig csak 12 eves vagyok,mondjuk nekem a szuleim ezt megengedik,de nem csak ezt,es meg lessz is orrba is,az oda nagyon szep tenyleg
2008. febr. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát lehet én vagyok konzervatív, de 12 évesen még kissé korainak gondolom ezt a dolgot.

Egyébként ezt szülője válogatja, ha anyud nem igazán van oda ezekért a dolgokért akkor ez elég nehéz menet lesz. Nekem pl anakidején mikor ez nagy divatba jött, anyum kérdezte hogy akarok-e, de én nem akartam. Öcsém bezzeg igen, de neki nem engedte, mégis rakatott a nyelvébe és anyum kiszedette vel. Most hogy 18 lett, már megcsináltathatja magának mert már nem jár suliba. Anyum főleg ezért nem engedte neki. Szóval nem tudom hány éves vagy, de szerintem pihentethednéd egy kicsit ezt a kérdést. Legyél nagyon "jö" és hozakodj elő később ezzel a kérdéssel, mert ha megcsináltatod az engedélye nélkül, azzal csak még rosszabb lesz a helyzet. Azt pedig ne mond, hogy másnak is van, mert az anyukák ezt nem szeretik hallani.

2008. febr. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
25%

Melyik őrült csinál egy 12 évesnek piercinget???

Jézusom!

2008. febr. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok 12 hanem aki válaszolt!!! Én 17 vagyok!!!
2008. febr. 18. 14:20
 7/16 anonim ***** válasza:
69%

Tudom! :)

Az egyik választól sokkot kaptam.

2008. febr. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki,hogy bármikor kiveheted a piercinget,ha akarod,mert nem olyan,mint a tetkó.Mondd neki,hogy csak addig hagy legyen benn,míg meggyógyul az orrod.Az úgyis hónapok,addigra meg megszokja.
2008. febr. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
azt mondja már meg vki h hol lehet mágneses orrpiercinget venni/kapni/rendelni?
2008. febr. 22. 14:58
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
én a helyi FODRÁSZKELLÉKES boltban vettem! csak sajna elég könnyen be lehet szippantani, meg ha nem figyelsz rá, kiesik...de sztem aranyos (mondjuk én elég régen, 3 éve vettem, akkor volt nagy divat ez a mágnes dolog = 450 Ft volt...) keresd hasonló boltokban! ;) nagyvárosokban tuti van (én kisvárosban lakok de ittis van:D) sok sikert :)
2008. febr. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!