Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nagyon híg körömlakkot hogy...

Nagyon híg körömlakkot hogy lehetne besűríteni?

Figyelt kérdés
Lassan két éves lakkok, de még mindig annyira híg az összes, hogy egy nap után lepattogzik. Mivel túl híg, a körömnyomdához sem tudom használni. Valakinek van valami jó ötlete?
2011. jún. 12. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem azok szoktak besűrűsödni, amiket gyakran használok - gondolom én nyitogatáskor párolog az oldószer, mert az aceton az olyan. Szóval szerintem kinyitva tedd le őket fél napra valahova, ahol nem borulnak ki. Azért időnként (1-1,5 óra) nézz rájuk szerintem, mert ha túlsűrűsödnek, akkor megint hígíthatod őket, és az már nem az igazi.
2011. jún. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Két napig (!) voltak nyitva az ablakban, de semmi :S
2011. jún. 16. 21:30
 3/4 anonim ***** válasza:
nem tudom hígítottad-e őket acetonnal de az eléggé rontja a minőségüket...ha 2 nap után sem sűrűsödött semmit akkor szerintem újakat kéne venni :S
2011. jún. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát, ha 2 napig volt az ablakban, akkor passz... ha nincs kedved toszokodni, dobd ki őket és vegyél újakat, lehetőleg jobb minőségűt. Ha meg van kedved toszokodni (vagy kár értük), akkor meg fesd ki velük naponta, amíg el nem fogynak, és csak aztán vegyél újakat.

20.39es voltam

2011. jún. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!